Dveřní a bezpečnostní interkomy řady 2N® Helios IP získaly certifikaci Aastra

Interkomy 2N® Helios IP jsou úspěšně certifikovány s dalším významným komunikačním řešením, a to ústřednami Aastra řady 400.

21.09.2012

Aastra certifiedS radostí Vám oznamujeme, že jsme po rozsáhlém testování začátkem září prošli certifikačními kritérii kompatibility s ústřednami Aastra. Při testování byl použit interkom 2N® Helios IP Vario s verzí firmware 1.15.4 a z produktů Aastra zejména IP videotelefon BluStar 8000i a ústředna Aastra 470 verze R2.1 s Aastra Management Suite (AMS).

Co se týče funkcionality je interkom 2N® Helios IP připojen do ústředny Aastra pomocí SIP protokolu jako běžný SIP účastník a může také streamovat video signál na video terminály BluStar. Díky standardním funkcím a snadné integraci interkomu s telekomunikačním systémem není nutné žádné další nastavování. Výsledkem je časově i finančně výhodná instalace, která šetří zdroje investorům i uživatelům a významně zvyšuje jejich komfort.

Vzhledem k tomu, že všechny dveřní a bezpečnostní interkomy používají identický firmware, se potvrzení kompatibility tímto testem vztahuje na naši celou produktovou skupinu. Všem partnerům tak můžeme oficiálně potvrdit, že interkomy 2N® Helios IP se teď dají bez problémů použít i v instalacích s komunikačními řešeními Aastra.

 

Aastra certificate

Scheme

 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.