Dopřejte svému domovu stylový a multifunkční dotykový komunikátor

Zajímáte se o moderní design, rádi investujete do stylových kousků a Vaše bydlení splňuje nejnáročnější požadavky na moderní interiér? Přemýšlíte nad vhodným zabezpečením svého domova, ale na trhu jste zatím nenašli řešení, které by vás zaujalo po vizuální stránce? Pak by Vaší pozornosti neměl uniknout systém dveřní komunikace 2N® Helios IP s vnitřním dotykovým panelem 2N® Helios IP Indoor Touch, který vás jistě osloví nejen svými vlastnostmi, ale navíc stylově doplní Váš interiér.

27.05.2013

Dotykový panel 2N® Helios IP Indoor Touch je kombinací luxusu, špičkového zpracování a jednoduchého ovládání. Společně s portfoliem interkomů řady 2N® Helios IP tvoří profesionální systém dveřní komunikace. Pouhým pohledem na displej panelu zjistíte, kdo právě stojí před vašimi dveřmi, a pokud budete chtít, pomocí tlačítek na dotykovém displeji snadno zahájíte hovor s Vaší návštěvou, otevřete dveřní zámek a rozsvítíte světla na chodbě či ve vstupní hale.

 

Dotykový panel 2N® Helios IP Indoor Touch

 

 

• 7“ dotykový panel s intuitivním ovládáním

• Dostupný ve stříbrné verzi

• Obraz z externích IP kamer

• Jednoduché ovládání

• Snadná konfigurace

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.