Další certifikace pro 2N IP interkomy prokazuje odolnost proti vandalům

Jelikož se pyšníme kvalitou a odolností našich IP interkomů, rozhodli jsme se je podrobit další zkoušce. Tentokrát se jednalo o testy odolnosti proti vandalům, kterými naše vybrané interkomy bez jediného zaváhání prošly a zachovaly si plnou funkcionalitu.

08.10.2014

A jak testy probíhaly? Při testech v laboratoři odolaly naše interkomy četným pokusům o jejich zničení ostrým šroubovákem, zapalovačem, kleštěmi či polití plechovkou s nápojem Coca Cola. V průběhu testování se „vandalovi“ nejenže nepodařilo vyšroubovat žádné šrouby, ale ani vytáhnout, vypáčit či zamáčknout tlačítka. Stejně neúspěšný byl i pokus o rozbití skleněného krytu kamery, poškození funkčnosti tlačítek ohněm či vniknutí nápoje pod kryt interkomu.

Můžeme tedy s hrdostí oznámit, že 2N IP interkomy si i po všech těchto vandalských činech zachovaly plnou funkcionalitu a zajistily i po útoku spolehlivé spojení. Vedle již provedených testů odolnosti proti povětrnostním vlivům a nárazu se tak naše interkomy mohou pyšnit i certifikátem o splnění náročné zkoušky odolnosti proti vandalům.

A jelikož víme, že je vždy lepší se o něčem přesvědčit na vlastní oči, můžete se níže podívat na video či detailní protokol ze zkoušky.

Soubory ke stažení

Datum Název Velikost Typ Stáhnout
08.10.2014 Protokol o zkoušce - testy odolnosti 2N IP interkomů proti vandalům 771.82 kB PDF
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.