2N získala ocenění Top rating

2N v roce 2015 opět splnila podmínky pro udělení certifikačního hodnocení „Top Rating“ od společnosti Dun & Bradstreet. Díky tomu jsme se zařadili k elitním 2 % těch nejkvalitnějších českých a slovenských firem, které splňují přísná kritéria.

25.02.2016

Hodnocení „Top Rating“ totiž mohou získat pouze společnosti s hodnocením D&B Rating na nejvyšší možné hodnotě 1, a to nepřetržitě po dobu minimálně 12 měsíců. Ten se skládá z 2 ukazatelů:

  • finanční síly, vypočtené z vlastního kapitálu nebo základního jmění firmy,
  • rizikového faktoru, který nastiňuje pravděpodobnost úspěchu obchodní transakce vzhledem k velikosti rizika možného bankrotu subjektu.

Mezinárodně uznávané hodnocení „Top Rating“ tak poskytuje souhrnný pohled na rizika na základě finančních i nefinančních informací. Získaný certifikát tak oceňuje naší stabilitu, solventnost a důvěryhodnost a zvyšuje naši prestiž na světových trzích. Zároveň deklaruje, že obchod se společností 2N je na nejnižší možné úrovni rizika a nehrozí problémy s peněžními toky.

 

Soubory ke stažení

Datum Název Velikost Typ Stáhnout
26.02.2016 Certifikát Top Rating 498.47 kB PDF
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.