2N produkty ve finále soutěže IT produkt roku

S radostí vám oznamujeme, že naše nové produkty 2N® Helios IP Verso, 2N® Contact Centre Solution a 2N® Lift8 postoupily jako jediné tři výrobky z třetího kola do finále soutěže IT produkt 2013 v kategorii Komunikační produkty.

15.11.2013

Tuto prestižní soutěž pravidelně pořádá redakce časopisu ComputerWorldu s cílem vyzdvihnout na trhu produkty s takovými vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Významnou odlišností od konkurence může být jak celkově inovativní pojetí, tak třeba jen jedna konkrétní zajímavá vlastnost, díky níž je daný produkt nejvhodnějším řešením pro určitou skupinu zákazníků.

V průběhu hodnocení přihlášených produktů se vycházelo nejen z materiálů dodaných přihlašovateli, ale i z poznatků řady odborníků (uživatelů, implementátorů, testerů, atd.). Výsledky třetího kola soutěže IT produkt 2013 tak vznikly po pečlivém zvažování a přečtení řady webových stránek i případových studií a po redakčních testech vybraných produktů.

Koncem roku 2013 se tak naše tři produkty utkají proti sobě ve finále soutěže IT produkt 2013 v kategorii Komunikační produkty a bude zvolen jeden vítěz. Důležitější než absolutní vítězství je pro nás však skutečnost, že naše produkty nabízí zajímavou funkcionalitu svým uživatelům, což je pro postup do finále základní podmínkou. Kvalita našich produktů 2N® Helios IP Verso, 2N® Contact Centre Solution a 2N® Lift8 je tak nyní potvrzena nejen spokojenými partnery a zákazníky, ale i nezávislými odborníky z komise soutěže.

Kompletní přehled finalistů 3. kola soutěže IT Produkt 2013

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.