2N prezentuje na konferenci SMART HOME

Zveme Vás na konferenci Smart Home pořádanou Asociací chytrého bydlení, která představí standardy moderního bydlení a domácí automatizace. Uskuteční se dne 16.9.2015 v prostorách hotelu Grandior v Praze.

29.07.2015

Konference Smart Home bude zaměřena na projektování návrhu chytrého domova včetně jeho propojení s architektonickým projektem stavby, interiéru i využívaných technologií. Najdete zde tipy a příklady z praxe, dozvíte se o vývoji a trendech v odvětví a získáte inspiraci z již realizovaných projektů.

Svá řešení na konferenci Smart Home představí i 2N, kterou bude zastupovat Tomáš Vystavěl, Business Development Manager pro oblast security. V prezentaci s názvem „Design, variabilita a bezpečí s dveřními interkomy“ představí produkty z portfolia 2N® Helios IP a komunikátor 2N® Indoor Touch

„Důležité je si uvědomit, že bezpečnost začíná u vašich dveří,“ říká Tomáš Vystavěl. „Chytrá řešení jako IP interkomy či komunikátor 2N® Indoor Touch dokážou spolupracovat se všemi bezpečnostními a komunikačními systémy moderních bytů, domů či budov. Tímto propojením přinášejí nové možnosti a funkce a zhodnocují tak investici do bezpečnostních systémů.“

Chytré IP interkomy od 2N snímají návštěvníky pomocí kamery a obraz z ní posílají na různá zařízení. Díky nim budete mít vždy přehled, kdo stojí před Vašimi dveřmi. A to samé platí i o příjmu hovoru. Pokud návštěva zazvoní na interkomu, můžete zvednout hovor na vašem mobilním telefonu nebo tabletu, a přitom být na zahradě nebo dokonce i na cestě v autě. 2N® Indoor Touch zase funguje jako vnitřní dotykový panel a společně s řadou interkomů 2N® Helios IP tvoří ucelený systém dveřní komunikace. Navíc podporuje softwarové aplikace od 2N a třetích stran určené pro řízení systémů domácí automatizace právě v chytrých domech.

Program konference SMART HOME a registrace

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.