2N představuje plán výstav na měsíc květen

V květnu se 2N opět chystá prezentovat své produkty na významných výstavách v zahraničí. Pokud budete mít možnost, přijďte nás navštívit, rádi vás uvidíme.

21.04.2013

První výstava IFSEC International se koná 13. až 16 května 2013 v NEC Birmingham. Jedná se o největší akci pro bezpečnostní průmysl, která spojuje celý nákupní řetězec na jednom místě a přitahuje více než 650 předních poskytovatelů řešení ze 100 různých zemí. Budete mít příležitost dostat se ke zdroji informací, porovnat a vyzkoušet nejnovější produkty a zjistit, co je nejlepší pro vaše klienty nebo podnikání. My zde předvedeme naše portfolio dveřních a bezpečnostních interkomů a IP Audio systémy. Více informací o výstavě získáte na adrese http://www.ifsec.co.uk/.

 

Ve druhé polovině května budeme prezentovat naše M2M produkty na výstavě CTIA 2013 (21.-23.4.2013) v Sands Expo & Convention Center, Las Vegas, USA. Můžete se zde setkat s výrobci, dopravci a ostatními společnostmi a koncovými uživateli na jednom místě a být informováni o všech aktuálních novinkách. Více informací o výstavě získáte na adrese http://www.ctia2013.com/.

 

 

Jako poslední v měsíci Vás zveme k účasti na 16. ročníku výstavy "SpasPozhTech" o technické, odborné a požární bezpečnosti, zařízeních a materiálech. 2N zde představí svá telekomunikační řešení: IP Audio systémy a interkomy. Výstava se koná ve dnech 21.-23. května ve Volgogradě. Více informací o výstavě získáte na adrese http://www.securityshow.ru/en/site.xp/052054050.html.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.