2N představí inovativní řešení na výstavě CeBIT v Hannoveru

Letos míříme na největší výstavu informačních a telekomunikačních technologií již po jedenácté. Najít nás můžete v hale 13, na stánku A58. Vystavovaná řešení jsme zacílili na distributory telekomunikační řešení, systémové integrátory a telekomunikační operátory, kterým nabízíme inovativní řešení s možností flexibilního dovývoje dle požadavků zákazníka.

22.02.2011

CeBIT Hannover je jedna z největších výstav pro IT a telekomunikační firmy, které nabízejí řešení pro domácnosti a firmy. Klíčové cílové skupiny jsou uživatelé z oblasti ICT, distributoři a reselleři ICT řešení, státní sektor, systémoví integrátoři a všichni uživatelé ICT technologií. CeBIT ukazuje směry vývoje komerčních informačních technologií. CeBIT v Hannoveru je organizován každoročně již od roku 1986. V minulosti byl CeBIT vnímaný jako celosvětová výstava pro ICT sektor, v letošním roce jde spíše o lokální záležitost se zaměřením na země Evropské unie.

Prezentovaná řešení a produkty:

  • Dveřní interkom 2N Helios IP Vario – komplexní řešení dveřní komunikace, které podporuje přenos hlasu a videa přes IP
  • PBX Booster – zařízení, které snižuje náklady na volání, poskytuje nové služby a nová rozhraní ke stávající pobočkové ústředně
  • M2MM2M řešení pro bankovní sektor, energetiku, dopravu a telemetrii
  • 2N NetSpeaker – systém pro streamování zvuku v IP sítích, který je koncipován jako náhrada klasických řešení rozhlasu po drátě
  • UMTS produkty – bezdrátová řešení připojení k internetu, jeho záloha a volání přes UMTS síť
  • LTE router – žhavá novinka

termín CeBIT Hannover: 1. - 5. března 2011
výstaviště: Hannover Messe
hala/stánek: 13 / A58
více informací o výstavě: www.cebit.de
e-mail pro sjednání schůzek: exhibitions@2n.cz

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.