2N® Lift8 s novým software a firmware 1.5.1

Pro výtahový komunikátor 2N® Lift8 jsme uvolnili novou verzi firmware a software 1.5.1.

25.02.2014

Nová verze přináší hned několik užitečných funkcí a vylepšení. Uživatelé jistě ocení, že pokud potřebují zapojit maximálně 4 výtahy, je možné připojit kabinové hlásky přímo do centrální jednotky a není třeba platit za přídavné splittery. V systému pak stačí pouze jednoduše povolit verzi se 4 výtahy (parametr 994) a celá sestava bude fungovat pouze díky dvoudrátové sběrnici.

Funkce Interkom Vám zase umožní směrovat hovory na předem definovanou strojovnovou hlásku, pomocí které jsou alarmová volání odbavována. Díky této funkci už nemusí centrální jednotka obsahovat žádný PSTN, VoIP, GSM nebo UMTS modul a Vám tak odpadnou náklady za volání skrz komunikační modul.

Další zajímavá funkce se týka přidání plné podpory  DTMF protokolů CPC a P100. Jsou určeny pro integraci se stávajícími call centry, které tento protokol využívají např. pro detekci volajícího komunikátoru během alarmového volání a k vyhodnocování kontrolních volání (checking calls).

Mezi další funkce a vylepšení výtahového komunikátoru 2N® Lift8 patří např.:

  • plná podpora VoIP modulu
  • zrychlení procesu pro upgrade jednotek
  • automatická detekce dvoufrekvenční složky tónu
  • drobné grafické úpravy v softwaru
  • oprava chyb předchozí verze

Novou verzi 1.5.1 najdete v sekci Ke stažení produktu 2N® Lift8.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.