2N® Indoor Touch s režimem „Nerušit“

Různé notifikace, vyzvánějící hovor nebo nečekaná návštěva u dveří … to jsou rušivé prvky, kterým by se každý z nás někdy rád vyhnul. A to obzvlášť v situacích, kdy potřebujeme mít doma naprostý klid a nebýt nikým rušeni. A přesně to přináší komunikátor 2N® Indoor Touch s vylepšenou aplikací 2N® Helios IP Mobile ve verzi 4. Vyzkoušejte režim „Nerušit“!

03.12.2015

Aktivace služby „Nerušit“ (Do Not Disturb) zamezí vyzvánění aplikace 2N® Helios IP Mobile po zvolený časový interval. Příchozí hovory z interkomu jsou pouze signalizovány rozsvícením displeje 2N® Indoor Touch a jejich zobrazením v aplikaci. Zvonění hovoru tedy vůbec neuslyšíte, v případě potřeby ho však budete moct vzít standardním způsobem, na který jste zvyklý. Rovněž budete mít k dispozici všechna upozornění na zmeškané hovory.

Režim „Nerušit“ funguje dvěma způsoby; který si vyberete, záleží pouze na vás:

  • Standardní, jednorázový režim – umožní nastavit časový interval od 15 minut až po 24 hodin. Po zvolené časové období bude režim „Nerušit“ aktivní.
  • Opakovaný, noční režim – umožní nastavit dny v týdnu (pondělí až neděle) a časový interval (od – do), kdy bude služba „Nerušit“ opakovaně aktivní.

Podívejte se na využití módu Nerušit v praxi!

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.