2N® Indoor Touch a IP interkomy kompatibilní s Trassir

Multifunkční komunikátor 2N® Indoor Touch a interkom 2N® Helios IP Force jsme úspěšně otestovali s dalším kamerovým systémem. Tentokrát se jedná o Trassir.

22.04.2016

Detailní záběr obličeje návštěvníků

2N IP interkom se po připojení ke kamerovému systém u Trassir bude chovat jako další externí kamera v síti. Díky umístění dveřního interkomu ve výšce očí tak získáte detailní záběr obličeje každého návštěvníka objektu. Navíc interkom od 2N disponuje HD kamerou s nočním viděním, která umožní nahrát kvalitní obraz i v absolutní tmě.

Komunikace s návštěvou a otevření dveří

Další výhodou je, že když vám návštěva zazvoní u vstupních dveří, uvidíte tento hovor přímo v kamerovém systému Trassir. Díky tomu zaměstnanec v monitorovacím centru jednoduše odpoví návštěvníkovi a v případě potřeby mu i otevře dveře.

Komplexní řešení dveřní komunikace a video monitoringu

K IP interkomům nabízíme i odpovídací jednotku 2N® Indoor Touch vhodnou do jakéhokoliv interiéru. Ta je rovněž kompatibilní s aplikací od Trassir, která je určena na vzdálený monitoring všech připojených kamer, jejich ovládání a základní správu.

Trassir kompatibilní s interkomy řady 2N Helios IP

2N tedy nabízí profesionální řešení dveřní komunikace, které je plně kompatibilní s kamerovým systémem Trassir. Navíc díky identickému firmwaru pro celou skupinu dveřních interkomů platí kompatibilita nejen pro otestované produkty 2N® Helios IP Force a 2N® Indoor Touch, ale také pro všechny ostatní interkomy řady 2N Helios IP.

Soubory ke stažení

Datum Název Velikost Typ Stáhnout
21.04.2016 Seznam testovaných aplikací pro 2N® Indoor Touch - LINK
21.04.2016 Testované funkce 2N IP interkomů s Trassir - LINK
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.