Představujeme venkovní reproduktor 2N® SIP Speaker Horn

Koncem srpna jsme uvedli na trh novinku z oblasti IP audio systémů. Jedná se o venkovní reproduktor pro živá hlášení po IP síti, který vyniká vysokou hlasitostí a dokonalou srozumitelností.

26.08.2016

Nový reproduktor je určen pro vysílání živých nebo přednastavených hlášení na rozsáhlých prostranstvích a v areálech. Využití najde na velkých parkovištíchsportovištích, v univerzitních kampusech či průmyslových nebo rezidenčních objektech. Využít jej však můžete i k aktivní ochraně vašeho majetku. V případě, že na váš pozemek vnikne nezvaný návštěvník, můžete okamžitě reagovat, ať už živým či přednastaveným hlášením, a nezvaného hosta tak rychle odradit.

Reproduktor automaticky provádí testy audia a v případě poruchy sám nahlásí problém. A monitorovat dokáže i úroveň okolního hluku. Pokud jeho míra překročí určitou hranici, zařízení automaticky provede požadovanou reakci dle aktuálního nastavení.

2N® SIP Speaker Horn funguje samostatně, nemusíte tedy dokupovat žádný hardware. A hlavu si nemusíte lámat ani s jeho instalací. Jednoduše jej napojíte přímo do kamerového systému a IP sítě.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.