2N opět zabodovala v Exportérovi roku

I v jubilejním dvacátém ročníku soutěže Exportér roku stanula 2N na stupních vítězů. Získala cenu Rozhodčího soudu za druhé místo v kategorii Exportér s největším počtem vývozních destinací. V průběhu roku 2013 vyvezla 2N zboží v hodnotě 331 390 000 Kč do 138 zemí světa a upevnila tak svoji pozici mezi předními českými exportéry.

19.01.2015

Slavnostní vyhlášení cen se uskutečnilo 16. prosince 2014 již tradičně v pražském Kaiserštejnském paláci za účasti zástupců firem a představitelů vlády a státu. Cenu převzal Šimon Antropius, marketingový ředitel společnosti 2N TELEKOMUNIKACE a.s., který tento úspěch okomentoval slovy: „Umístit se vedle velikánů jako je Škoda Auto, Tatra či Česká zbrojovka je pro nás velmi prestižní ocenění. Za úspěchem nejen v počtu zemí, ale i růstem firmy (v roce 2014 dosáhl růst firmy 19 %), je unikátní systém vnitřní motivace jednotlivých zaměstnanců, kteří mají poměrně velkou svobodu a zároveň odpovědnost otvírat nové a často unikátní mezinárodní trhy.“

Soutěž Exportér roku pořádají sdružení Střední podnikatelský stav a Asociace na podporu podnikání ČR pod záštitou Hospodářské komory ČR. Bližší informace o soutěži získáte na adrese http://exporterroku.com/.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.