Máte ukončené vzdělání na VŠ, VOŠ nebo SŠ technického směru a chcete nabrat praktické zkušenosti? Nebo vás vaše první zaměstnání po škole nijak neoslovilo, a chcete se posunout dál? Pojďte pracovat do firmy, která je světovou jedničkou na trhu IP interkomů!

Právě teď hledáme nové kolegy a kolegyně na otevřené pozice např. do oddělení technické podpory, vývoje a technické přípravy výroby. Budete pracovat se zkušenými kolegy, kteří podpoří váš kariérní růst, a podílet se na zajímavých projektech. Navíc všem absolventům, které přijmeme do zaměstnání, nabízíme jednorázový náborový příspěvek až 20 000 Kč.

Přehled nabízených pozic s náborovým příspěvkem

Obchodní pozice
Technické pozice
Ostatní pozice

CONDITIONS FOR RECEIPT OF A SIGNING BONUS

  • A full-time employment contract is concluded with the applicant, who applies on their own or who we contact regarding one of the vacant positions specified above.
  • The employment contract is concluded with the applicant within two years of graduation in the field at level of education required for the given position.
  • The signing bonus will be part of the first salary and will be paid as an extraordinary remuneration.
  • If the employee’s employment contract is terminated during the probationary period, entitlement to the signing bonus will lapse.

Este sitio no está disponible en la región selecionada. Será redirigido a un sitio de nivel superior

Este sitio no está disponible en la región seleccionada. Será redirigido a un sitio de nivel superior.

/es_ES/sobre-2n/noticias-y-eventos