Přejít k obsahu
2N

Video monitoring vstupu do domu

Mějte neustálý přehled o dění před vaším vchodem. Díky službě 2N® Mobile Video můžete mobilním telefonem komunikovat s návštěvou přes 2N IP interkom instalovaný na vašich dveřích. S nepřetržitým video monitoringem vstupu do domu budete pro vaše návštěvy neustále k dispozici.

  • Vždy k zastižení
  • Přehled o dění před vstupem do domu
  • Otevírejte dveře návštěvám na dálku pomocí mobilu
Chci vědět více
Video monitoring vstupu do domu
Chci vědět více

Na vašem mobilním telefonu či tabletu se vám vždy zobrazí video osoby, která k vám jde na návštěvu. A to i když jste mimo lokální síť, do které je připojený dveřní interkom 2N® IP Verso. Využijete to např. v situaci, kdy vám poštovní doručovatel nese balíček. Snadno se s ním domluvíte, aby balíček nechal za vchodovými dveřmi, které mu na dálku odemknete.

A jak to celé funguje? Stačí být přihlášen do portálu www.my2n.com a mít interkom v síti s přístupem do internetu přihlášen k naší webové službě 2N® Mobile Video. Hovory z 2N IP interkomu pak budou přesměrovány na váš mobilní telefon či tablet, bez ohledu na to, kde se nacházíte. Pro bezproblémové fungování musíte mít pouze aktivované datové služby na vašem mobilním zařízení.

Se službou 2N® Mobile Video rovněž získáte přehled o tom, kdo vás chtěl navštívit, když jste nebyli doma. Navíc budete mít neustále dostupný i stream z kamery interkomu. Díky tomu se kdykoli podíváte, co se děje před vaším vstupem.

Zloději před vloupáním do objektu vždy zkoušejí zvonit, jestli náhodou někdo není doma. Budou velmi překvapeni, pokud jim pomocí mobilní aplikace odpovíte. Rovnou si můžete pořídit i jejich fotografii stisknutím tlačítka v aplikaci.

Úspěšné projekty našich zákazníků
Přístupový systém od 2N pro luxusní apartmány
Bývalá nemocnice na okraji Londýna byla přestavěna na 24 luxusních apartmánů. Bydlení bylo určeno náročnější klientele s nároky na luxusní vybavení a nejnovější technologie. Mezi základními požadavky proto byla i integrace s Home Automation systémem od Control4 nebo možnost zdvihnout hovor od dveří v nepřítomnosti. Jasnou volbou díky tomu byly produkty od 2N, které dodal náš místní partner CIE a nainstalovala firma Imaginise.

„Rozhodně bych doporučil systém od 2N oproti konkurenčním – osvědčila se jeho škálovatelnost, rozhraní i uživatelsky příjemné aplikace, které jsou dnes pro lidi samozřejmostí. Jde skutečně o technologii 21. století.“
Stáhnout příběh

Žádný projekt pro nás není příliš velký

Odborníci 2N poskytují komplexní předprodejní služby. Pomohou vám nejen vybrat správné produkty z rozsáhlého 2N portfolia, ale i navrhnou vhodné řešení k úplné spokojenosti vašich zákazníků.

  • Doporučení produktů a řešení
  • Design a plánování
  • Posouzení návrhu a ověření funkčnosti
  • Zakázkové úpravy produktů a software
Podívejte se jak

Případová studie

Příklad typického zapojení v rezidenční budově.