Přejít k obsahu
2N

Video monitoring vstupu

Zabezpečit vchod do školy, kanceláře nebo jiného administrativního komplexu není jednoduché. Vandalismus je na denním pořádku a neoprávněné vstupy osob či krádeže jsou poměrně běžné. Tomu je nutné zabránit.

  • Skrytá kamera
  • Profesionální noční vidění
  • Propojení s CCTV systémy
Chci vědět více
Video monitoring vstupu
Chci vědět více

Dveřní IP interkomy od 2N jsou ideálním řešením pro video monitoring vstupu do jakékoliv budovy. Disponují HD kamerou s profesionálním nočním viděním, která vám umožní nahrát kvalitní obraz i v absolutní tmě. Kamera je navíc ukryta běžnému pohledu. Případný narušitel tak vůbec neví, že je snímán, a to ani v noci.

2N IP interkom taktéž velmi jednoduše propojíte s vaším stávajícím CCTV systémem. Interkom se následně bude chovat jako další externí kamera v síti. Nesmírnou výhodou je, že díky umístění dveřního interkomu ve výšce očí získáte detailní záběr obličeje každého návštěvníka objektu. Ty vám pak skvěle poslouží jako důkazový materiál při identifikaci pachatele.

Samozřejmostí je také to, že když vám návštěva zazvoní u vstupních dveří, uvidíte tento hovor přímo ve vašem kamerovém systému. Díky tomu zaměstnanec v monitorovacím centru jednoduše odpoví návštěvníkovi a v případě potřeby mu i otevře dveře.

Zároveň má tento zodpovědný pracovník vždy přehled o aktuálním dění před vstupem do budovy. Když vidí, že si nějaký návštěvník neví rady, může díky podpoře ONVIF protokolu na situaci okamžitě reagovat. Návštěvníkovi nabídne pomoc nebo mu např. otevře závoru pro vstup na parkoviště.

Úspěšné projekty našich zákazníků
A7 Office Center: Přechod z analogu do IP
Správce objektu, společnost CBRE Group, požadoval modernizaci zastaralého decentralizovaného systému analogových interkomů, které byly instalovány v původních prostorách nyní modernizovaného objektu administrativních budov a obchodů v pražském A7 Office Center.

„Za pomoci komunikačního systému 2N® NetStar IP a interkomů 2N® IP Vario se nám podařilo sjednotit komunikaci u vstupu do jednotlivých objektů kancelářského komplexu A7 Office Center v Praze.“
vedoucí projektu
Stáhnout příběh

Žádný projekt pro nás není příliš velký

Odborníci 2N poskytují komplexní předprodejní služby. Pomohou vám nejen vybrat správné produkty z rozsáhlého 2N portfolia, ale i navrhnou vhodné řešení k úplné spokojenosti vašich zákazníků.

  • Doporučení produktů a řešení
  • Design a plánování
  • Posouzení návrhu a ověření funkčnosti
  • Zakázkové úpravy produktů a software
Podívejte se jak

Případová studie

Příklad typického zapojení ve vládní budově.