Přejít k obsahu
2N

Telefonní linka přes GSM

Stalo se vám již někdy, že jste nestihli včas zprovoznit nouzový komunikační systém ve výtahu z důvodu dlouhého čekání na zapojení pevné linky? S řešením telefonní linky přes GSM se vám to již nikdy nestane.

  • Okamžitá náhrada pevné linky
  • Nulové měsíční náklady na pevnou linku
  • Záložní napájení
Chci vědět více
Telefonní linka přes GSM
Chci vědět více

Řešení telefonní linky ve výtahu přes GSM tvoří analogová GSM/UMTS brána 2N® EasyGate PRO. Jednoduše k ní připojíte jakýkoliv nouzový výtahový komunikátor, a proto je ideálním řešením pro instalace do výtahového prostředí.

Tato GSM/UMTS brána pro výtahy vám poslouží jako plnohodnotná náhrada pevné linky. Navíc vám přinese také výraznou úsporu na hovorech z výtahu. Proto ji můžete využít i v případech, kdy jsou vaše měsíční náklady na pevnou linku příliš vysoké.

Další výhodou našeho řešení je integrovaný záložní zdroj. GSM/UMTS brána je díky němu odolná vůči výpadkům elektrické energie a bude stoprocentně funkční i v případě ztráty napájení. O těchto případech vás bude rovněž automaticky informovat, a to odesláním SMS zprávy na předem definované číslo.

Navíc určitě oceníte, že je již přímo z výroby nastavena tak, že ji stačí pouze zapojit a můžete ji ihned začít používat. Zajímavou funkcí je i indikátor síly signálu, s kterým snadno naleznete nejvhodnější pozici pro umístění antény.

Žádný projekt pro nás není příliš velký

Odborníci 2N poskytují komplexní předprodejní služby. Pomohou vám nejen vybrat správné produkty z rozsáhlého 2N portfolia, ale i navrhnou vhodné řešení k úplné spokojenosti vašich zákazníků.

  • Doporučení produktů a řešení
  • Design a plánování
  • Posouzení návrhu a ověření funkčnosti
  • Zakázkové úpravy produktů a software
Podívejte se jak

Případová studie

Příklad typického zapojení v kancelářském komplexu.