Přejít k obsahu
2N

Systémy plošného ozvučení

Pokaždé, když vstoupíme do obchodu, čekáme na vlak či jedeme v metru, všude prostřednictvím různých audio systémů hraje hudba nebo promlouvají reklamní či informativní hlášky. Díky systémům plošného ozvučení od 2N můžete využít stávající datové infrastruktury a centrálně z jednoho místa vysílat kvalitní audio doslova do celého světa.

  • Centrální management a monitorování všech koncových zařízení
  • Hlášení až do 100 zón
  • Plánování přednahraných hlášek
Chci vědět více
Systémy plošného ozvučení
Chci vědět více

Jednoduše spravujte a monitorujte všechna koncová zařízení pomocí aplikace 2N® IP Audio Manager, a to z jednoho centrálního počítače. Nastavte si až 10 úrovní priorit vysílání, kdy bude mít například nejvyšší prioritu aktivní hlášení z libovolného telefonu.

Vysílejte vysoce kvalitní audio do celého systému najednou nebo hlaste odlišné nahrávky až do 100 různých zón, a to buď živě, streamováním rádia nebo naplánováním playlistu předehraných hlášek.

Systém umožňuje taktéž vysílat vysoce kvalitní audio, avšak jeho kvalitu lze nastavit na základě dostupné šířky pásma.

Úspěšné projekty našich zákazníků
2N zajišťuje komunikaci v Milfordském přístavu
Společnost Highway Electrical Ltd. hledala partnera pro vytvoření řešení na bázi Ethernet pro komunikaci s lávkou pro pěší v Milford Marina. Lávka byla vyprojektována se zvedací částí ovládanou ručně pracovníkem obsluhy z pracoviště vzdáleného 10 km. Tato zvedací část umožňuje proplouvání lodí z Milford Marina a člunů z veřejných ramp do Hauraki Gulf.

„Po demonstraci vybavení 2N a jeho možností uzavřela společnost Highway Electrical se společností Sietec Security partnerství. Instalace překročila očekávání firmy Highway svou flexibilitou a robustní funkčností přes Ethernet.“
Stáhnout příběh

Žádný projekt pro nás není příliš velký

Odborníci 2N poskytují komplexní předprodejní služby. Pomohou vám nejen vybrat správné produkty z rozsáhlého 2N portfolia, ale i navrhnou vhodné řešení k úplné spokojenosti vašich zákazníků.

  • Doporučení produktů a řešení
  • Design a plánování
  • Posouzení návrhu a ověření funkčnosti
  • Zakázkové úpravy produktů a software
Podívejte se jak

Případová studie

Příklad typického zapojení na vlakovém nádraží.