Přejít k obsahu
2N

Systémy plošného ozvučení

Pokaždé, když vstoupíme do obchodu, čekáme na vlak či jedeme v metru, všude prostřednictvím různých audio systémů hraje hudba nebo promlouvají reklamní či informativní hlášky. Díky systémům plošného ozvučení od 2N můžete využít stávající datové infrastruktury a centrálně z jednoho místa vysílat kvalitní audio doslova do celého světa.

  • Centrální management a monitorování všech koncových zařízení
  • Hlášení až do 100 zón
  • Plánování přednahraných hlášek
Chci vědět více
Systémy plošného ozvučení
Chci vědět více
Ukázat popis

Jednoduše spravujte a monitorujte všechna koncová zařízení pomocí aplikace 2N® IP Audio Manager, a to z jednoho centrálního počítače. Nastavte si až 10 úrovní priorit vysílání, kdy bude mít například nejvyšší prioritu aktivní hlášení z libovolného telefonu.

Vysílejte vysoce kvalitní audio do celého systému najednou nebo hlaste odlišné nahrávky až do 100 různých zón, a to buď živě, streamováním rádia nebo naplánováním playlistu předehraných hlášek.

Systém umožňuje taktéž vysílat vysoce kvalitní audio, avšak jeho kvalitu lze nastavit na základě dostupné šířky pásma.

Úspěšné projekty našich zákazníků
2N Net Audio řeší problémy největšího tureckého maloobchodu
Migros, průkopník maloobchodního prodeje, vede napříč Tureckem síť více než 1,500 obchodů nejrůznějších formátů. Zatímco poskytují svým zákazníkům léty ověřené, spolehlivé služby, usilují zároveň o zapojení moderních technologií, které jejich služby povznesou na vyšší úroveň. Nicméně jejich ozvučovací systém, který je ve všech obchodech využíván také pro distribuci podkresové hudby, jim nabízel jen omezené možnosti. Obnova tohoto systému byla tedy nasnadě. Nakonec si vybrali společnost Bircom, našeho váženého distributora, aby změny provedl.

„I přes množství formátů obchodů, jsme schopni vmžiku uveřejnit reklamu, která konkrétnímu formátu sedí, zatímco zákazníkům obchodů Migros zprostředkováváme podkresovou hudbu z nejrůznějších zdrojů. Od jejich oddělení marketingu i klientů teď získáváme spoustu pozitivních ohlasů.“
Stáhnout příběh
Úspěšné projekty našich zákazníků
Řešení veřejných hlášení přes telefonní systém
Společnost Tata Motors chtěla vytvořit systém veřejných IP adres s možností doručovat audio obsah do různých cílových míst na automobilové montážní lince. Systém měl být schopen se připojit k PBX pomocí softwaru 3. strany. Také zaměstnanci měli mít možnost stanovit priority přenášeného obsahu na základě důležitosti oznámení.

„Hledali jsme audio řešení na bázi IP, které by bylo modulární, flexibilní a mohlo nám nabídnout široké možnosti nastavení. S 2N IP audio jsme dosáhli splnění všech svých požadavků. Byli jsme rovněž potěšeni minimální dobou realizace od projektu po uvedení do provozu.“
Stáhnout příběh
Úspěšné projekty našich zákazníků
IP audio systém pro West Midland Safari Park
Za účelem zlepšení komunikace se zákazníky chtěl West Midland Safari Park propojit své stávající systémy veřejného rozhlasu a vytvořit z nich jeden centralizovaný audio-systém. Zákazník neměl možnost instalovat pro tento projekt nové kabely a požadoval řešení, které by fungovalo prostřednictvím stávající IP sítě.

„Kontaktovali jsme společnost ITM-Components s žádostí o dodávku vybavení, které by nám umožnilo vysílat v parku zprávy a hudbu a které by bylo ovládáno z centrálního místa. Systém 2N, na kterém jsme se dohodli, splňuje přesně naše požadavky a s výsledkem jsme velmi spokojeni. V průběhu celého projektu nám společnost ITM-Components poskytuje vynikající servis.“
Stáhnout příběh
Úspěšné projekty našich zákazníků
2N zajišťuje komunikaci v Milfordském přístavu
Společnost Highway Electrical Ltd. hledala partnera pro vytvoření řešení na bázi Ethernet pro komunikaci s lávkou pro pěší v Milford Marina. Lávka byla vyprojektována se zvedací částí ovládanou ručně pracovníkem obsluhy z pracoviště vzdáleného 10 km. Tato zvedací část umožňuje proplouvání lodí z Milford Marina a člunů z veřejných ramp do Hauraki Gulf.

„Po demonstraci vybavení 2N a jeho možností uzavřela společnost Highway Electrical se společností Sietec Security partnerství. Instalace překročila očekávání firmy Highway svou flexibilitou a robustní funkčností přes Ethernet.“
Stáhnout příběh

Žádný projekt pro nás není příliš velký

Odborníci 2N poskytují komplexní předprodejní služby. Pomohou vám nejen vybrat správné produkty z rozsáhlého 2N portfolia, ale i navrhnou vhodné řešení k úplné spokojenosti vašich zákazníků.

  • Doporučení produktů a řešení
  • Design a plánování
  • Posouzení návrhu a ověření funkčnosti
  • Zakázkové úpravy produktů a software
Podívejte se jak

Případová studie

Příklad typického zapojení na vlakovém nádraží.