Přejít k obsahu
2N

Stále v kontaktu s domovem

Být v důležitých případech k zastižení nebo mít přehled o tom, co se děje před vaším domem, se může hodit. Ať už jste v práci, na procházce se psem nebo na dovolené s rodinou. Díky službě 2N® Mobile Video se hovor z 2N IP interkomu instalovaného u vašich dveří přepojí přímo na váš chytrý telefon a návštěvě tak můžete osobně povědět, kdy vás doma zastihnou.

  • S příchozími v kontaktu odkudkoliv na světě
  • Neustálý přehled o dění před vaším domem
  • Otevřete dveře, i když nejste doma
Chci vědět více
Stále v kontaktu s domovem
Chci vědět více

Video monitoring vstupu do domu
Získejte přehled o dění před vaším vchodem. Zaznamená-li interkom nějaký pohyb, nadměrný hluk, nebo pokus o násilné otevření, může vám okamžitě zaslat informativní email či rovnou započít hovor. Přes službu 2N® Mobile Video, nainstalovanou na vašem chytrém telefonu, se můžete podívat, co se děje a pokusit se dotyčného přes 2N IP interkom slovně odradit.

Vždy k zastižení
Díky službě 2N® Mobile Video vás vaše návštěvy vždy snadno zastihnou. A to bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte. Pronajměte třeba na léto svůj byt a nové nájemníky pusťte dovnitř až po prokázání se svým jménem a identifikačním průkazem. Díky video přenosu z interkomu zobrazenému na vašem telefonu budete mít jistotu, že vás nikdo neošálí.