RETROFIT INSTALACE

Nabízíme dvě možnosti rychlého přechodu ze zastaralých analogových systémů na moderní IP řešení.

Vstupe na nový trh retrofitů

Zastaralá kabeláž už vás nezastaví. 2N produkty volající přes cloud zdarma vám vyhrají nové projekty.

Víte, že trh retrofit projektů je 4x větší než trh nově postavených budov? Neomezujte se jen na projekty s vybudovanou IP infrastrukturou, když můžete své služby nabídnout i jinde a uspět. Jaké je ideální řešení? Být nezávislý na existující kabeláži a volat mezi interkomem a odpovídací jednotkou přes zabezpečený cloud My2N.

Platforma My2N není žádná novinka, nabízíme ji už od roku 2016. Celou tu dobu jsme ji aktivně vylepšovali a teď je z ní nejspolehlivější služba na volání interkomů přes cloud. Propojíme neuvěřitelných 99,98 % všech hovorů. Spolehlivost volání přes cloud se tak nejen vyrovná tomu přes ethernetový kabel, v některých případech je připojení dokonce stabilnější.

Odstranili jsme jedinou bariéru, která vám bránila v bezdrátové instalaci, a tou je cena. Všechny* 2N HW produkty volají mezi sebou přes My2N zdarma. Vy tak společně s námi můžete jít do všech projektů bez ohledu na infrastrukturu.

Výhody 2N retrofit řešení    

  • Nezávislost na infrastruktuře
  • Volání přes cloud zdarma
  • Dlouhodobá spolehlivost 99,98 %
  • Žádné síťové nastavování

Vyzkoušejte moderní IP řešení 

Instalujete přístupové jednotky a interkomy pomocí zastaralé kabeláže? Teď je ten pravý čas vyzkoušet moderní IP zařízení. Instalace IP produktů je sice jednoduchá, vy se to ale učit nemusíte. Připojíte je k internetu, přidáte do platformy My2N a pár kliky propojíte mezi sebou.

Otevřou se vám nové příležitosti. Nabídnete svým zákazníkům moderní služby, jako je například nejrychlejší přístup mobilem nebo přijímání hovorů odkudkoliv na světě, a vyděláte na tom dodatečné peníze. Celou instalaci navíc můžete spravovat vzdáleně přes 2N® Remote Configuration. A když budete chtít, správu zařízení můžete přenechat místnímu IT oddělení. IP produktům ihned porozumí. 

Další přidanou hodnotu poskytněte zákazníkům tím, že propojíte interkomy se systémy třetích stran. S našimi IP produkty je to snadné. Používáme totiž otevřené protokoly, jako je SIP, ONVIF, RTSP nebo otevřené API.

Benefity přechodu na IP

  • Efektivní vzdálená správa
  • Integrace se systémy třetích stran
  • Chytré funkce pro zákazníky
  • Spravovatelné IT oddělením

Jak to funguje

Teď už nemusí být všechna zařízení připojená do jedné lokální sítě. Využijete jen toho, co v budovách už existuje – připojení k internetu. Bez další dodatečné investice. Výhoda je v tom, že v každém bytě poskytovatel internetu může být odlišný. Interkom i odpovídací jednotky připojíte jednoduše do routeru. Zařízení přidáte do platformy My2N a nastavíte volání mezi sebou, které je zcela zdarma.

doporučené produkty

Využijte nové příležitosti.

S námi na trhu retrofit projektů určitě uspějete. 

Poraďte mi, jak vydělat víc

*Volání zdarma se nevztahuje na produkt 2N® IP Handset.

Budova se zastaralou kabeláží

Nemůžete ve svém projektu využít cloudové retrofit řešení popsané výše? Použijte stávající kabely v budově. Zapomeňte na drážkování a výměnu kabelů. Využijte klidně ty stávající. Analogové kabely zapojíte do centrálního převaděče. IP produkty (interkompřístupový systémodpovídací jednotky) připojíte do adaptéru a adaptér k analogovému drátu. Díky tomu můžou rezidenti začít používat moderní vymoženosti:

DOPORUČENÉ PRODUKTY

Využijte nové příležitosti.

S námi na trhu retrofit projektů určitě uspějete.

Poraďte mi, jak vydělat víc