Přejít k obsahu
2N

Podkresová hudba

Poslech příjemné hudby se stal nedílnou součástí našeho života. Ať už jej trávíme v kancelářích, sportovních centrech, zábavních parcích, v restauracích nebo nemocnicích. 2N nabízí kompletní ozvučovací systém. Umožní vám přehrávat podkresovou hudbu po celém objektu nebo ozvučit více různých zón a přehrát do každé z nich jiný typ hudby či mluveného slova.

  • Centrální management a monitorování všech koncových zařízení
  • Možnost plánování času pro přehrávání hlášení
  • Detailní statistiky o přehrané hudbě
Chci vědět více
Podkresová hudba
Chci vědět více
Ukázat popis

Ovládejte veškerá koncová zařízení jednoduše pomocí jediného centrálního zařízení (počítač, tablet nebo mobilní telefon) s aplikací 2N® IP Audio Manager. Aplikace distribuuje vysoce kvalitní audio nahrávky a hlášky do všech zařízení najednou, nebo odlišné nahrávky do jednotlivých zón. Výhodou jsou i kompletní záznamy a detailní statistiky o přehrané hudbě.

Přesně podle vaší potřeby si vytvořte vlastní playlisty, naplánujete rozvrh přednastavených hlášek, znělek, reklam či podkresové hudby nebo do systému hlaste živě s nejvyšší prioritou. Šetřete náklady na instalaci systému využitím stávající LAN/WAN infrastruktury.

Využijte i možnosti ovládání v rámci dané zóny, kdy stisknutím tlačítka spustíte obsah na SD kartě. Ta také slouží jako záloha v případě výpadku systému. Navíc je možné celý systém využít při propojení s IP PBX k aktivnímu hlášení do jednotlivých zón z libovolného telefonu.

Úspěšné projekty našich zákazníků
2N Net Audio řeší problémy největšího tureckého maloobchodu
Migros, průkopník maloobchodního prodeje, vede napříč Tureckem síť více než 1,500 obchodů nejrůznějších formátů. Zatímco poskytují svým zákazníkům léty ověřené, spolehlivé služby, usilují zároveň o zapojení moderních technologií, které jejich služby povznesou na vyšší úroveň. Nicméně jejich ozvučovací systém, který je ve všech obchodech využíván také pro distribuci podkresové hudby, jim nabízel jen omezené možnosti. Obnova tohoto systému byla tedy nasnadě. Nakonec si vybrali společnost Bircom, našeho váženého distributora, aby změny provedl.

„I přes množství formátů obchodů, jsme schopni vmžiku uveřejnit reklamu, která konkrétnímu formátu sedí, zatímco zákazníkům obchodů Migros zprostředkováváme podkresovou hudbu z nejrůznějších zdrojů. Od jejich oddělení marketingu i klientů teď získáváme spoustu pozitivních ohlasů.“
Stáhnout příběh
Úspěšné projekty našich zákazníků
IP audio systémy pro Municipalidad de Quinta Normal
Produkty 2N® Net Audio Decoder a 2N® SIP Audio Converter zajišťují hlasové vysílání na městském úřadě Municipalidad de Quinta Normal v Chile. Systém zajišťuje podkresovou hudbu a veřejná hlášení nejen v prostorách úřadu, ale i v nemocnici, která pod úřad spadá.

„Původní technologie nám neumožňovala propojení telefonní ústředny se starým audio systémem. Kvalita zvuku neodpovídala našim požadavkům. Hledali jsme proto technologii, která by nám umožnila modernizaci a propojení s IP světem.“
Stáhnout příběh
Úspěšné projekty našich zákazníků
IP audio systém pro West Midland Safari Park
Za účelem zlepšení komunikace se zákazníky chtěl West Midland Safari Park propojit své stávající systémy veřejného rozhlasu a vytvořit z nich jeden centralizovaný audio-systém. Zákazník neměl možnost instalovat pro tento projekt nové kabely a požadoval řešení, které by fungovalo prostřednictvím stávající IP sítě.

„Kontaktovali jsme společnost ITM-Components s žádostí o dodávku vybavení, které by nám umožnilo vysílat v parku zprávy a hudbu a které by bylo ovládáno z centrálního místa. Systém 2N, na kterém jsme se dohodli, splňuje přesně naše požadavky a s výsledkem jsme velmi spokojeni. V průběhu celého projektu nám společnost ITM-Components poskytuje vynikající servis.“
Stáhnout příběh

Žádný projekt pro nás není příliš velký

Odborníci 2N poskytují komplexní předprodejní služby. Pomohou vám nejen vybrat správné produkty z rozsáhlého 2N portfolia, ale i navrhnou vhodné řešení k úplné spokojenosti vašich zákazníků.

  • Doporučení produktů a řešení
  • Design a plánování
  • Posouzení návrhu a ověření funkčnosti
  • Zakázkové úpravy produktů a software
Podívejte se jak

Případová studie

Příklad typického zapojení v restauraci.