Přejít k obsahu
2N

Nouzová komunikace

Ve stanicích metra nebo na vlakovém nástupišti se snadno může stát nehoda, v nejhorším případě může spadnout člověk do kolejiště. V těchto nouzových situacích je včasná pomoc rozhodující. A přesně to je úkol pro 2N® IP Safety.

  • Výrazný design
  • Spolehlivá pomoc v nouzi
  • Odolnost vůči vnějším vlivům
Chci vědět více
Nouzová komunikace
Chci vědět více
Ukázat popis

Typickým poznávacím znamením interkomu 2N® IP Safety je jeho výrazná oranžová barva a modře podsvícené tlačítko. V případě nouze tedy tlačítko naleznete i při zhoršené viditelnosti.

Díky tomu, že je na IP interkomu pouze jedno tlačítko, je použití snadné i ve stresových situacích. 10W reproduktor je zárukou kvalitní slyšitelnosti a dva mikrofony zajistí, aby i operátor dobře slyšel druhou stranu.

Robustní konstrukce interkomu zajistí ochranu zařízení proti vodě, prachu nebo extrémním teplotám, stejně jako proti mechanickému poškození. Dle stupně krytí IPX splňuje požadavek maximální ochrany (IP69).

Úspěšné projekty našich zákazníků
Interkomy 2N pro nouzové situace zajišťují bezpečnost čtvrti San Borja
Radnice v San Borja si uvědomuje potřebu ochrany svých obyvatel, a proto se neustále zabývá způsoby, jakými zlepšit bezpečnostní situaci v této čtvrti. Hledala řešení, které by mohlo uživatele prostřednictvím stisknutí tlačítka spojit s bezpečnostní centrálou pro poskytnutí asistence či pomoci. Z tohoto důvodu se zástupci města rozhodli na vybraná místa nainstalovat tlačítkové moduly pro tísňové situace.

„Rozhodli jsme se použít interkom 2N® IP Safety pro jeho robustní konstrukci odolávající vandalům, zářivě oranžovou barvu a vysoce kvalitní zvuk.“
Marco Antonio Alvarez Vargas
Stáhnout příběh

Žádný projekt pro nás není příliš velký

Odborníci 2N poskytují komplexní předprodejní služby. Pomohou vám nejen vybrat správné produkty z rozsáhlého 2N portfolia, ale i navrhnou vhodné řešení k úplné spokojenosti vašich zákazníků.

  • Doporučení produktů a řešení
  • Design a plánování
  • Posouzení návrhu a ověření funkčnosti
  • Zakázkové úpravy produktů a software
Podívejte se jak

Případová studie

Příklad typického zapojení na vlakovém nástupišti.