Přejít k obsahu
2N

Help point

Na místech, kde je větší koncentrace lidí, se může stát cokoliv. Může se vám ztratit dítě, můžete být okradeni nebo se třeba zaběhne váš pes. A právě zde sehraje klíčovou roli interkom 2N® IP Safety – help point pro přivolání pomoci.

  • Propojení s kamerovým systémem třetích stran
  • Odolnost vůči vnějším vlivům
  • Výrazný design
Chci vědět více
Help point
Chci vědět více

Hlasová komunikace je zajištěna standardizovaným SIP protokolem. Otevřená architektura umožňuje kompatibilitu s IP ústřednami třetích stran. Díky standardizovanému protokolu ONVIF se propojí například s kamerovým systémem městské policie.

Interkomu nevadí prach, hluk ani voda a díky skvělým zvukovým vlastnostem umožní pohodlnou komunikaci i v hlučném prostředí. O kvalitní přenos hlasu se stará systém inteligentního potlačování okolního hluku, dva mikrofony a reproduktor o výkonu až 10W.

Typickým poznávacím znamením interkomu 2N® IP Safety je jeho výrazná oranžová barva a modře podsvícené tlačítko. V případě nouze tedy tlačítko naleznete i při zhoršené viditelnosti.

Úspěšné projekty našich zákazníků
Budapešť pod ochranou 2N
Budapešť, jedno z nějvětších měst Evropské unie s 1,8 milionů obyvatel, které ročně navštíví více než 2,5 milionu turistů, si uvědomilo stále vzrůstající potřebu své občany a návštěvníky chránit. Místní vlastník projektu proto oslovil společnost Young B.T.S. Kft., specialistu na obchodní komunikační systémy a našeho dlouhodobého partnera, o vytvoření sítě sloupků pro nouzovou komunikaci.

„S ohledem na představy konečného zákazníka jsme se s naším partnerem-integrátorem rozhodli pro 2N® IP Safety, které je díky své výrazně oranžové barvě, robustnímu designu a vysoce kvalitnímu audiu do budoucna nejlepším řešením pro SOS sloupky.“
Stáhnout příběh
Úspěšné projekty našich zákazníků
Interkomy 2N pro nouzové situace zajišťují bezpečnost čtvrti San Borja
Radnice v San Borja si uvědomuje potřebu ochrany svých obyvatel, a proto se neustále zabývá způsoby, jakými zlepšit bezpečnostní situaci v této čtvrti. Hledala řešení, které by mohlo uživatele prostřednictvím stisknutí tlačítka spojit s bezpečnostní centrálou pro poskytnutí asistence či pomoci. Z tohoto důvodu se zástupci města rozhodli na vybraná místa nainstalovat tlačítkové moduly pro tísňové situace.

„Rozhodli jsme se použít interkom 2N® IP Safety pro jeho robustní konstrukci odolávající vandalům, zářivě oranžovou barvu a vysoce kvalitní zvuk.“
Marco Antonio Alvarez Vargas
Stáhnout příběh

Žádný projekt pro nás není příliš velký

Odborníci 2N poskytují komplexní předprodejní služby. Pomohou vám nejen vybrat správné produkty z rozsáhlého 2N portfolia, ale i navrhnou vhodné řešení k úplné spokojenosti vašich zákazníků.

  • Doporučení produktů a řešení
  • Design a plánování
  • Posouzení návrhu a ověření funkčnosti
  • Zakázkové úpravy produktů a software
Podívejte se jak

Případová studie

Příklad typického zapojení ve městě.