Přejít k obsahu
2N

Energetický management

Využívání energií je každodenní nutností, ale jejich příliš vysoká spotřeba nikoliv. 2N přichází s řešením, díky kterému je možné nejen odečítat a vyhodnocovat data ze všech měřičů energií a senzorů na dálku, ale i jednotlivá zařízení nebo okruhy ovládat.

  • Komplexní M2M řešení pro Energetický Management
  • Rychlý rozvoj požadované funkcionality dle potřeb zákazníka
  • Platíte jenom za to, co využijete
Chci vědět více
Energetický management
Chci vědět více
Ukázat popis

Již není potřeba osobně odečítat energetická data, abyste měli přehled o spotřebě. S řešením Energy Management od 2N, které umožňuje vzdálený odečet, můžete mít aktuální data kdykoliv k dispozici. Velkou výhodou je možnost například zapnout či vypnout klimatizaci nebo zhasnout světla a tak řídit spotřebu elektrické energie a efektivně spravovat celé objekty.

Zásluhou široké podpory průmyslových standardů je řešení kompatibilní se systémy a platformami třetích stran. Nespornými výhodami jsou i modularita systému (možnost volby rozhraní), dovývoj potřebné funkcionality dle potřeb zákazníků či technická podpora ze strany 2N.

Na základě získaných dat lze snadno určit, kde dochází k vysoké spotřebě, a tak například ve velké komerční budově jednoduše rozúčtovat energie té společnosti nebo oddělení, které je za spotřebu zodpovědné.

Úspěšné projekty našich zákazníků
Systém sběru energeticky cenných dat pro Enerfis
Firma Enerfis byla založena v roce 2011 a od svého počátku se soustředí na efektivnější využívání a monitoring energií. Na střechách objektů má instalované fotovoltaické panely, v suterénu moderní kondenzační kotle a spoustu jiných technologií, které snižují energetickou náročnost spravovaných objektů. Co však na objektech chybělo, byl systém sběru energeticky cenných dat z instalovaných měřidel, automatizace celého procesu sběru dat a možnost tak najít další úspory v energiích.

„Použití multiutilitního data koncentrátoru 2N® SmartCom PRO od společnosti 2N v tomto projektu znamená snadný, efektivní a dobře fungující způsob jak sbírat data z různorodých měřidel energií. Zejména možnost připojit najednou různá komunikační rozhraní koncových měřidel energií vedla k velmi efektivnímu nasazení, kdy pouhých 7 jednotek pokrylo přes 100 připojených měřáků. Během instalace jsme ocenili pružnou reakci 2N na nestandardní okolnosti, které se během nasazování vyskytly.“
Stáhnout příběh

Žádný projekt pro nás není příliš velký

Odborníci 2N poskytují komplexní předprodejní služby. Pomohou vám nejen vybrat správné produkty z rozsáhlého 2N portfolia, ale i navrhnou vhodné řešení k úplné spokojenosti vašich zákazníků.

  • Doporučení produktů a řešení
  • Design a plánování
  • Posouzení návrhu a ověření funkčnosti
  • Zakázkové úpravy produktů a software
Podívejte se jak

Případová studie

Příklad typického zapojení v komerční budově.