Přejít k obsahu
2N

Dálkové řízení a sběr dat

Snížení provozních nákladů je aktuální otázkou každé společnosti, a to i banky nebo kancelářské budovy. 2N nabízí řešení, které umožňuje dálkový sběr dat ze všech měřičů energií, tato data je pak možné vyhodnotit a upravit spotřebu díky možnosti jednotlivá zařízení ovládat.

  • Centralizovaná správa zařízení
  • Bezdrátové modulární řešení
  • Široká podpora průmyslových standardů
Chci vědět více
Dálkové řízení a sběr dat
Chci vědět více
Ukázat popis

Využijte výhod centralizované správy koncových zařízení (senzory, spínače) a vzdálených systémů (prodejní automaty, výtahy) a sbírejte energeticky cenná data. Díky automatizaci celého procesu sběru dat vám řešení od 2N poskytuje okamžitý přehled o spotřebě energie, a tak můžete zjistit, kde uspořit na energiích.

Velkou výhodou je modularita systému, která umožňuje vybrat rozhraní podle potřeby. Stejně tak lze propojit produkty 2N se zařízeními třetích stran.

Díky snadné integraci do softwarových aplikací třetích stran si můžete vybrat právě tu, která vám bude poskytovat takové informace a v takovém formátu, který očekáváte.

Úspěšné projekty našich zákazníků
Systém sběru energeticky cenných dat pro Enerfis
Firma Enerfis byla založena v roce 2011 a od svého počátku se soustředí na efektivnější využívání a monitoring energií. Na střechách objektů má instalované fotovoltaické panely, v suterénu moderní kondenzační kotle a spoustu jiných technologií, které snižují energetickou náročnost spravovaných objektů. Co však na objektech chybělo, byl systém sběru energeticky cenných dat z instalovaných měřidel, automatizace celého procesu sběru dat a možnost tak najít další úspory v energiích.

„Použití multiutilitního data koncentrátoru 2N® SmartCom PRO od společnosti 2N v tomto projektu znamená snadný, efektivní a dobře fungující způsob jak sbírat data z různorodých měřidel energií. Zejména možnost připojit najednou různá komunikační rozhraní koncových měřidel energií vedla k velmi efektivnímu nasazení, kdy pouhých 7 jednotek pokrylo přes 100 připojených měřáků. Během instalace jsme ocenili pružnou reakci 2N na nestandardní okolnosti, které se během nasazování vyskytly.“
Stáhnout příběh

Případová studie

Příklad typického zapojení v komerční budově.