2N PrOJECT Designer 1.0

Vyzkoušejte zcela nový 2N Project Designer 1.0

Nakonfigurujte snadno 2N interkomy a získejte požadované funkce. Zkombinujte je s 2N odpovídacími jednotkami a přístupovými čtečkami a poté si stáhněte seznam položek v XLS souboru.

Otestujte 2N Project Designer 1.0

S čím vám může 2N Project Designer 1.0 pomoci?

Nový nástroj na konfiguraci projektů 2N Project Designer 1.0 je podrobný průvodce pro vás i vaše zákazníky, s jehož pomocí snadno nakonfigurujete jakýkoli interkom. Na závěr je možné provést export položek do XLS souboru. Nezáleží, zda plánujete komerční nebo rezidenční projekt. Tento jedinečný nástroj představuje správnou volbu pro jakéhokoli systémového integrátora. Byli bychom rádi, kdybyste otestovali první verzi nástroje a sdělili nám své návrhy na zlepšení.


Jaké jsou hlavní vlastnosti nástroje 2N Project Designer 1.0?

  • Můžete si vybrat 2N interkom, který vyhoví potřebám vašeho projektu
  • Vyberte si požadované moduly, instalační krabice a příslušenství
  • Přidejte licence a doplňkové produkty, např. 2N odpovídací jednotky atd.
  • Vyexportujte nakonfigurovaný interkom do XLS souboru

Upozorňujeme, že jde o verzi 1.0 a nástroje 2N Project Designer, která stále prochází vývojem před finální verzí. Společnost 2N nenese žádnou zodpovědnost za chyby ani za úplnost souborů XLS. 2N Project Designer není optimalizován pro prohlížeč Internet Explorer.

Již nyní pracujeme na nové verzi nástroje 2N Project Designer, která bude obohacena o další funkce. Nejvýznamnější z nich bude možnost konfigurovat kromě jednotlivých interkomů také odpovídací a přístupové jednotky. Jakmile nakonfigurujete určitý produkt, budete moci své nastavení duplikovat a upravovat. Tak docílíte kompletního návrhu projektu.

Nejste si jistí, jak s nástrojem pracovat?

Žádný strach! Připravili jsme pro vás video návod na Project Designer 1.0.

Podívejte se na video

Potřebujeme vaši zpětnou vazbu

Až začnete nástroj 2N Project Designer 1.0 používat, určitě nám sdělte své poznatky. Budeme velmi rádi za vaši pomoc.

Kontaktujte 2N se svými návrhy