Prohlubování znalostí našich partnerů po celém světe

K efektivní a úspěšné spolupráci jsou pro systémové integrátory, distributory, resellery, obchodní zástupce či technické specialisty nezbytné znalosti. Ty musí být neustále aktualizovány a prohlubovány. Za tímto účelem pořádáme pravidelná školení, kde našim partnerům nabízíme obchodní i technickou podporu při vývoji, provozu a prodeji.

NABÍDKA ŠKOLENÍ

Obchodní a technická školení

„V loňském roce jsme proškolili 2000 lidí z řad našich stávajících či potenciálních partnerů a distributorů. Online a onsite školeními prošli zástupci z více než 800 společností, které nám pomáhají vytvářet jednu z nejúspěšnějších partnerských a distribučních sítí po celém světě. Školení byla vedena v 7 jazycích a probíhala na všech světových kontinentech,“ říká Michal Beran, 2N Training Supervisor.

Během více než 31 500 minut tak v roce 2015 proběhlo 350 školení. V průběhu 1 roku jsme tedy věnovali víc než 3 pracovní měsíce prohlubování znalostí našich partnerů po celém světě.

Získejte i vy více projektů, zvyšte poptávku po 2N produktech a urychlete nasazení jednotlivých řešení. Díky obchodním a technickým školením podpoříte prodeje, technický support a komunikaci se svými zákazníky. Navštivte nabídku našich obchodních a technických školení.