Luxusní komplex Porto Montenegro se spoléhá na 2N

Díky širokému portfoliu produktů jsme schopni nabídnout naše řešení i do projektů, které by vás na první pohled nemusely napadnout. Objevte možnosti, jak a kde s námi můžete počítat. Nechte se inspirovat impozantním projektem v Černé Hoře, který jsme vybavili interkomy a vnitřními dotykovými panely 2N® Indoor Touch.

Nejluxusnější marina v Černé Hoře využívá 2N řešení pro zabezpečení a komunikaci v rámci rezidenčního komplexu

V roce 2015 jsme s naším partnerem, Telemont d.o.o., v Černé Hoře úspěšně realizovali projekt pro zabezpečení a komunikaci v luxusním komplexu Porto Montenegro. Komplex sestává z několika rezidenčních budov, hotelu, obchodů, restaurací a mariny.

Cílem projektu bylo vybavit 5 rezidencí a jejich 111 bytů a apartmánů video interkomovým systémem. Zadavatel kladl velký důraz na udržení linie luxusního provedení, které zapadne do exkluzivity a jedinečnosti objektu, a zároveň využije stávající IP infrastrukturu bez potřeby dodatečných investic.

Interkomovým systémem od 2N je nyní vybaveno 18 vchodů a 111 bytů. Naše interkomy díky video monitoringu vstupů poskytují majitelům bytů bezpečnost a kontrolu nad příchody návštěv do komplexu. Obyvatelé bytů mají navíc možnost automatického uložení obrazu z kamery interkomu, která dokáže zaznamenat i návštěvy v době, kdy majitelé nejsou doma.

Pokud vás projekt zaujal, podívejte se na detailní popis řešení nebo se inspirujte dalšími referenčními projekty od 2N .

Fotogalerie