2N produkty pro každý den

S prvotřídním portfoliem produktů od 2N bude váš život lepší, bezpečnější a jednodušší. Naše produkty využijete nejen v kancelářích či veřejných prostorách, ale i u vás doma. Oceníte je zejména v běžných, každodenních situacích, protože vám výrazně usnadní jejich řešení.

PODÍVEJTE SE NA PŘÍKLADY VYUŽITÍ

Pro každého, kdekoliv na světě

Představte si, že by vaši zaměstnanci pro přístup do budovy mohli využít nejen RFID přístupovou kartu, ale i mobilní telefon s Bluetooth technologií. Návštěvy by se pomocí dveřního interkomu snadno dozvonili na recepční. Ta by navíc nemusela neustále sedět za recepčním pultem a mohla by hovor od dveří zvednout pomocí svého mobilního telefonu či tabletu, a to kdekoli v budově.

Naše produkty se rovněž uplatní i v rodinných domech, vilách, či v obytných komplexech. Díky nim totiž snadno otevřete dveře návštěvě, i když budete na zahradě, v ložnici či v obývacím pokoji. Navíc na displeji vašeho zařízení vždy uvidíte obrázek osoby, která k vám jde na návštěvu.

Fotogalerie

Mezi další využití patří např. možnost vidět seznam všech zmeškaných hovorů od dveří a to včetně obrázku osobu, která v čase vytočení hovoru stála před interkomem. V situacích, kdy potřebujete mít doma naprostý klid a nebýt nikým rušeni, využijete režim „Nerušit“. Milovníci hudby zase ocení možnost vytvořit oddělené zóny s různým obsahem. Díky tomu budou moct všichni členové domácnosti najednou poslouchat odlišnou hudbu dle své nálady.

S praktickými příklady využití našich produktů v každodenních situacích bychom mohli pokračovat donekonečna. Uděláte však nejlépe, když se přesvědčíte na vlastní oči. Proto jsme pro vás připravili sadu videí, které najdete na našem YouTube kanálu. Navíc budeme postupně uvolňovat i další, proto ho nezapomeňte pravidelně sledovat.