02.07.2019 Produkty

Zvyšte bezpečnost instalace a k tomu za zvýhodněnou cenu

Připravili jsme pro vás unikátní balíček příslušenství k interkomům 2N® IP Verso, 2N® LTE Verso a 2N® IP Force za výhodnou cenu. S využitím kombinace našich příslušenství zvýšíte zabezpečení vstupních dveří na tu nejvyšší úroveň.

Díky instalaci ochranného spínače, bezpečnostního relé a I/O modulu zajistíte, že se nikdo násilným způsobem a bez vědomí majitele nedostane do domu.

S I/O modulem získáte dostatečný počet logických vstupů a výstupů nezbytných pro připojení vybraných senzorů i dalších příslušenství k 2N interkomu.

Ochranný spínač detekuje násilné otevření interkomu a snahu zlodějů dostat se k drátům a kabelům. Dojde-li k sebemenšímu uvolnění rámu, ochranný spínač se sepne a aktivuje alarm.

2N IP interkomy dokáží přímo napájet nízko-odběrové zámky (do 12V). Proto je nutné zajistit, že dostane-li se pachatel k napájecím drátům zámku, nebude schopen dveře otevřít. K tomuto účelu slouží bezpečnostní relé.

Využijte zvýhodněné ceny a nabídněte svým zákazníkům opravdu bezpečné řešení!

Bezpečnostní balíček pro 2N® IP/LTE Verso

Balíček obsahuje ochranný spínač, I/O modul a bezpečnostní relé. Jednotlivé komponenty balíčku lze objednat i samostatně.

Obj. č.: 9155198SET

Zjistit více

Bezpečnostní balíček pro 2N® IP Force

Skládá se z přídavného spínače (obsahuje i ochranný spínač) a bezpečnostního relé. Jednotlivé komponenty balíčku lze objednat i samostatně.

Obj. č.: 9151198SET

Zjistit více