29.04.2019 Kompatibilita

Zjistěte, čeho lze dosáhnout integrací 2N s Carson

Carson, mobilní aplikace určená pro potřeby správy rezidenčního objektu, spojila síly s 2N. Aplikace, která poskytuje komplexní službu správcům objektu i samotným rezidentům, nyní díky 2N ovládá i dveřní komunikaci. Nechte se inspirovat.

Mobilní aplikace Carson integruje dveřní komunikaci, kontrolu přístupu a kamerový systém, stejně jako servisní požadavky nebo online platby nájemného. Jejím cílem je, za pomoci integrace s 2N, vytvořit komplexní aplikaci, která je pro správce i obyvatele objektu praktická a pohodlně se používá.

Plná integrace 2N IP systému dveřní komunikace s Carson umožňuje v aplikaci zobrazit video z kamery interkomu nebo volat z interkomu přímo do non-stop call centra Carsonu. Nájemníci si mohou sami určit, v jakém časovém rozmezí mají být hovory z 2N IP interkomu do call centra přesměrovány. Pracovníci v centru snadno zabezpečí například dodání balíků od kurýra přímo ke dveřím nájemníka, který je v daném čase v práci. Seznam obyvatelů domu na displeji 2N IP interkomu je stále aktuální a to hlavně díky propojení s účetním systémem. Nový nájemce se v seznamu vrátníku ihned projeví.

Integrace s 2N interkomy je pro Carson důležitým krokem k využívání toho nejlepšího hardwaru z oblasti kontroly přístupu, kamer a dveřních komunikátorů, díky kterým získají obyvatelé všechny potřebné služby v rámci jedné aplikace.“, říká Guy Blachman, zakladatel a CEO společnosti Carson. „2N nabízí spolehlivý interkom za rozumnou cenu a se špičkovou cloudovou technologií, jejíž integrace s Carson je báječným příkladem našeho One-App Resident Experience™.

Více informací o integraci 2N s aplikací Carson se můžete dozvědět v oficiální tiskové zprávě.

Zajímají vás možnosti integrace s 2N vhodné pro váš projekt?

Zajímají vás další výhody integrace s 2N nebo chcete navrhnout integraci s vaším systémem? Určitě nám dejte vědět.

Zjistit více o integracích s 2N