14.03.2019 Události

Vyzkoušejte si produktové novinky od 2N na veletrzích Eltefa a The Security Event

Na obou veletrzích představíme kompletní řešení dveřní komunikace vhodné pro komerční i rezidenční budovy i nejnovější přírůstky v našem portfoliu IP interkomů a IP přístupových systémů.

Eltefa

Eltefa (20.-22.3. 2019) je přední veletrh elektrického inženýrství a elektroniky, který se koná v německém Stuttgartu. Na stánku 4B81, který sdílíme s naší mateřskou společností Axis, si návštěvníci budou moci vyzkoušet například první LTE interkom na světě 2N® LTE Verso, nebo multifrekvenční RFID čtečku vybavenou dotykovou klávesnicí pro zadávání PINu. Napište nám na exhibitions@2n.cz a zajistěte si bezplatný vstup na veletrh.

Napište nám

The Security Event 2019

O několik dní později proběhne v Birminghamu první ročník veletrhu bezpečnostních technologií The Security Event (9.-11.4.2019). Návštěvníci nás najdou na stánku SE200, kde si mohou vyzkoušet například nejnovější odpovídací jednotku 2N® Indoor Compact nebo například oblíbenou službu 2N® Mobile Video, díky níž získáte neustálý přehled o tom, co se právě děje před vaším domem. Přijďte nás navštívit a přesvědčte se sami o tom, jak naše řešení zvyšují bezpečnost ve školách, v kancelářích i domovech.

Získejte vstupenku