08.05.2019 Software

Vyzkoušejte nové vlastnosti 2N produktů s FW 2.26

Firmware 2.26 pro IP interkomy a přístupové jednotky přináší zejména unkátní Touch mód pro Bluetooth čtečky. Mimo to ale jistě oceníte ještě komfortnější konfiguraci interkomů díky testovacímu tlačítku rychlé volby. Nebo změny v nastavení úvodní obrazovky dotykového displeje pro 2N® IP Verso.

Nabídněte s Bluetooth další možnost, jak otevřít dveře.

Vaši zákazníci jistě ocení, když jim pro vstup postačí pouhý dotyk na Bluetooth čtečku. Veškeré Bluetooth čtečky v interkomech i přístupových jednotkách jsou s firmwarem 2.26 rozšířeny o Touch mód. Uživatel tak nemusí brát svůj mobilní telefon do ruky. Stačí, když ho má v kapse či tašce s nainstalovanou aplikací 2N® Mobile Key. Dveře se pak jednoduše odemknout jed dotykem na čtečku.

Ověřte si, že interkom volá na správné uživatele pomocí testovacího tlačítka.

To jsme pro vás přidali k nastavování tlačítek rychlé volby v sekci Hardware webového rozhraní interkomu. Už nemusíte k interkomu fyzicky chodit a tlačítko rychlé volby mačkat. Ušetřete si zbytečné kroky. Tlačítko zmáčkněte přímo z webového rozhraní a ihned zjistíte, zda byl hovor sestaven. Funguje to stejně, jako byste tlačítko rychlé volby zmáčkli přímo na interkomu.

Ovládejte LED diody na čtečkách IP interkomů i při integraci se systémy třetích strany.

I v případě integrace s přístupovými systémy třetích stran může čtečka IP interkomu signalizovat zeleně otevřené dveře a červeně nepovolený pokus o vstup. Stačí produkt správně nastavit v sekci Automatizace. Jak na to, najdete v našem Automation manuálu.

Už žádné omezení při nastavení úvodní obrazovky dotykového displeje.

Vyslyšeli jsme přání vaše a vašich zákazníků a u dotykového displeje pro 2N® IP Verso máte ještě větší volnost při jeho nastavení. Dříve byl přes úvodní obrázek nebo video nápis „Touch to start“. Teď lze využít pro obrázek nebo video celou plochu displeje.

Vyzkoušejte nové možnosti produktů díky FW 2.26

Stáhněte si nový firmware 2.26 pro IP interkomy a přístupové jednotky.

Přejít do sekce Firmware