26.04.2019 Řešení

Využijte 2N produkty na zabezpečení škol i celých měst

Připomeňte si některé z našich realizovaných instalací a inspirujte se pro vaše budoucí projekty. 2N produkty využijete nejen pro residenční budovy, ale také pro komerční či veřejné prostory nebo zabezpečení měst.

Použijte různé RFID karty pro vstup do školy

Budova školy v Praze byla vybavena interkomem 2N® IP Verso s RFID čtečkou karet. Studenti školy mohou ke vstupu využít školní ID kartu nebo svou kartu pro veřejnou dopravu. Protože v budově sídlí 3 instituce, bylo nutné díky 2N® Access Commander rozdělit jednotlivé uživatele do skupin. Zabezpečení školy se po instalaci výrazně zvýšilo a možnost monitorovat návštěvníky přímo z recepce výrazně pomohla zaměstnancům školy.

Podívat se na projekt

Monitorujte vstup do školy pomocí 2N® IP Force

Pro zaměstnance škol ve Virginii, USA bylo důležité kontrolovat návštěvníky už při prvním vstupu do areálu. Hlavní vchod jedné z hlavních budov byl zabezpečen pomocí 2N® IP Force. Ten je díky otevřené platformě snadno integrován do současného telefonního systému a VMS řešení. Díky tomu se zaměstnanci školy i žáci cítí bezpečněji.

Podívat se na projekt

Zvládněte jednoduše projekt pro zabezpečení města

Pro větší bezpečí obyvatel i návštěvníků města Budapešť byly vybudovány SOS stanice. Tu, je možné využít v nouzových situacích pro rychlou komunikaci s asistenčním centrem. 2N® IP Safety tomuto účelu vyhovuje díky jeho anti-vandal úpravě i výraznému designu. Zařízení jsou schopna fungovat i v případě výpadků mobilní sítě a jsou napájeny pomocí semaforů.

Podívat se na projekt

Snižujte kriminalitu díky 2N® IP Safety

Systém tvoří 150 nouzových věží s instalovanými interkomy 2N® IP Safety, které jsou v případě nutnosti připraveny okamžitě přivolat pomoc. Vysoká odolnost IK10 proti mechanickému poškození a jejich snadné použití bylo hlavním důvodem proč si Městský úřad San Borja zvolil náš 2N IP interkom.

Podívat se na projekt

Prozkoumejte další úspěšné projekty

Přejít do sekce