20.11.2018 Produkty

Vydání nové verze aplikace 2N® Mobile Video

Nejspolehlivější cloudová služba pro příjem hovorů z interkomů na mobilních zařízeních 2N® Mobile Video se pyšní řadou nových vylepšení.

Více fotografií v záznamech o hovorech – nyní lze pořizovat vícero fotografií z kamery interkomu v průběhu hovoru a zpětně je prohlížet. Uživatel tak získá lepší přehled o zachycené scéně, což výrazně usnadní správnou identifikaci návštěvy.

Podpora protokolu G.729 – protokol G.729 je na data výrazně méně náročný. Což uživatel uvítá především v méně dostupných lokalitách se špatnou konektivitou.

Vylepšení uživatelského prostředí – znatelně zrychlená odezva aplikace, vylepšení responzivity telefonního seznamu, možnost používání gest pro prohlížení obrázků v záznamech o hovorech, hromadný výmaz záznamů a úprava ikon. Díky tomu všemu je ovládání aplikace pro uživatele ještě intuitivnější.

Nový formulář pro nahlášení problémů – snadno použitelný formulář pro nahlášení problémů v aplikaci, který se také částečně sám předvyplní. Tím dosáhneme rychlejšího a efektivnějšího řešení problémů naší technickou podporou.

Hovor do sluchátek – v případě, že jsou do chytrého zařízení připojena sluchátka, hovor je automaticky směřován do nich. Hovor lze tedy přijmout a odbavit jednoduše se sluchátky na uších.

Prohlédněte si novinky v aplikaci a nabídněte ji svým zákazníkům

Vyzkoušejte zdarma