20.05.2019 Řešení

Třikrát 2N Access Unit 2.0 – tisíc scénářů

Umíte si představit scénář, ve kterém byste použili multi-technologické 2N Access Unit 2.0? S potížemi? Nevadí, připravili jsme case study, která vám pár nápadů pro instalaci dodá.

2N Access Unit 2.0 kombinuje multi-frekvenční RFID čtečku a Bluetooth, nebo multi-frekvenční RFID čtečku a dotykovou klávesnici. Nabízí spolehlivé a pohodlné zabezpečení v budově. Třeba v rezidenčním komplexu se tyto přístupové čtečky budou hodit k zabezpečení fitness centra, technické místnosti i společných prostor.

Požadavky doby reflektuje zejména 2N® Access Unit 2.0 Bluetooth & RFID. Dává totiž obyvatelům domu možnost vstupovat do místnosti i pomocí jejich mobilního telefonu. Stačí mít nainstalovanou aplikaci 2N® Mobile Key, která je zdarma ke stažení pro Android i iOS. Pro konzervativnější obyvatele je tu stále RFID čtečka karet. Díky zapojení 2N Access Unit 2.0 pomocí 1 ethernetového kabelu navíc není třeba rozkopávat celý dům. Konfigurace a správa probíhá přes webové rozhraní.

2N Access Unit 2.0 se hodí i pro projekty v komerčním sektoru. Podívejte se na případovou studii a zjistěte, kam ideálně nainstalovat 2N® Access Unit 2.0 Touch Keypad & RFID nebo 2N® Access Unit 2.0 RFID.

Scénáře pro instalaci 2N Access Unit 2.0

V každém projektu se najde místo pro multi-technologickou 2N Access Unit 2.0.

Podívat se