12.01.2018 Řešení

Systém pro nouzové uzavření škol od 2N

Metodika zvaná Dynamické uzamčení (nouzové hromadné uzamčení) je výsledkem zvyšujícího se nebezpečí ve školách ze strany střelců i jiných útočníků. Tento postup představuje efektivní strategii pro rychlé zamezení přístupu do školních prostor.

Protože děti přes den tráví většinu svého času ve školách, je zajištění jejich bezpečnosti v tomto prostředí prioritou. Nejde přitom jen o vytvoření bezpečnostního postupu, proškolení personálu a poučení o tom, jak se v takové situaci efektivně zachovat, ale také o instalaci bezpečnostních opatření, která by případného útočníka co nejvíce omezila v pohybu.

Mezi dobré příklady patří rozdělení budovy do zón, které se dají odděleně nouzově uzamknout, nainstalování přístupových jednotek a video IP interkomů od 2N, zavedení systému komplexní kontroly přístupu, ale i instalace audio systému schopného hlásit informace do kterékoli zóny.

Naše řešení berou v potaz velikost školy, nastavené bezpečnostní postupy, rizikové faktory i rozpočet. S použitím nejmodernějších technologií vám nabídneme efektivní řešení, které bude přesně odpovídat vašim potřebám.

Podívejte se na naši případovou studii.

Chcete i vy pomoci s projektem?

Využijte služeb našich zkušených odborníků na projektové poradenství. Pomohou vám nejen vybrat správné produkty z rozsáhlého 2N portfolia, ale i navrhnou vhodné kompletní řešení k vaší maximální spokojenosti.
Zjistěte více