31.05.2018 Software

Stáhněte si firmware 2.23.1 s mimořádnými funkcemi

Právě jsme uvolnili novou verzi firmware 2.23.1. pro naše IP interkomy, přístupové jednotky a SIP audio produkty. S touto verzí se vám otevírá možnost využít dosud nepovolené funkce, rozšířit možnosti integrace a zároveň získat podporu pro nově uvolněné moduly.

O co konkrétně se tedy jedná?

  • Licencování interkomu 2N® IP Base – Od této verze FW je možné odemknout všechny pokročilé funkce interkomu 2N® IP Base. Díky tomu můžete 2N® IP Base snadno připojit do kamerového systému, plně využít funkce ze sekce Automatizace anebo nastavit hlasovou navigaci pro návštěvníky za pomoci uživatelských zvuků. Zde najdete přehled licencí a jejich funkcionalit.
  • Podpora nových modulů pro 2N® IP Verso a 2N® LTE Verso – Získejte plnou podporu a funkčnost nově vydaných modulů kombinujících více technologií v jednom. Bluetooth & RFID modul a Touch Keypad & RFID modul jsou k dispozici i ve verzi s podporou čtení zabezpečených karet (iCLASS SIO).
  • Jednomístný PIN kód pro otevření dveří – Zjednodušíme práci vrátným, recepčním a dalším, kteří vzdáleně přes telefon otevírají dveře návštěvníkům. Na klávesnici telefonu stačí zadat pouze jednomístný PIN kód. Za účelem zachování maximální bezpečnosti vstupu do budovy je však toto možné jen a pouze přes DTMF z telefonu.
  • Snazší integrace s Crestron – Díky plné podpoře RAVA protokolu je možné z 2N IP interkomů volat přímo na odpovídací jednotky a jiná zařízení od společnosti Crestron. Přiřaďte 2N interkom do skupiny v rámci celé Crestron instalace a volejte z vrátníku na všechna zařízení najednou.

    STÁHNOUT FIRMWARE 2.23.1

Mějte stále nejnovější informace

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o uvedení nových produktů na trh, vydaných updatech firmwaru, inspirujících projektech našich zákazníků, připravovaných výstavách, speciálních promo akcích a mnoho dalších. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.
Přihlásit se k odběru