04.11.2019 Kompatibilita

Správa 2N interkomů je s nejnovější integrací ještě jednodušší

Naše nová integrace s cloudovou platformou Connect ONE® přináší především snadnou správu přístupových systémů 2N.  Samozřejmostí je také kontrola a integrace dalších IP systémů. Díky tomu můžete spravovat tisíce vstupních IP systémů na kterémkoliv místě na světě pomocí jediného uživatelského rozhraní.

Rozhraní Connect ONE je vhodné zejména pro rozsáhlé podniky nebo rezidenční komplexy. Správcům systémů a facility manažerům umožňuje jednoduše zakládat nové uživatele, rušit zastaralé, zadávat či upravovat přístupové údaje nebo vytvářet časově omezené přístupy. Pomocí dvou kliknutí lze například importovat do rozhraní veškeré údaje ze systémů 2N či jiných IP interkomů a bezpečnostních systémů.

2N integration with Connect ONE

Další užitečnou funkcí je hromadný přenos uživatelů a jejich kontaktních informací včetně přístupových údajů z jednoho systému do druhého. To významně šetří čas a také náklady na mnohdy zdlouhavé manuální administrativní procesy, které registrace uživatelů, nájemníků nebo zaměstnanců do systému mnohdy obnáší.

Integrace již úspěšně funguje v butikovém rezidenčním komplexu One National Harbor v americkém Marylandu. Budova s luxusními byty a výhledem na řeku Potomac tak může nyní, i díky integraci se systémy 2N, v jediném rozhraní jednoduše kontrolovat veškeré přístupové a bezpečnostní systémy, a to v rezidenčním komplexu čítajícím přes 100 bytových jednotek.

Integrační platforma Connect ONE® od Connected Technologies LLC navíc umožňuje v jednom uživatelském rozhraní, krom obsluhy přístupových systémů, také správu systému pro hospodaření s energií či dohledového videa. Kompatibilita cloudové integrační platformy tak přináší výraznou přidanou hodnotu nejen správcům systémů a facility manažerům, ale také samotným nájemníkům. Správa přístupových systémů, interkomů a dalších prvků budovy je rychlejší, jednodušší a efektivnější než kdy dříve.

Víte o nějaké další integraci?

Neváhejte nám napsat!