26.02.2019 Produkty

Šetřete místo i peníze s novými čtečkami 2N Access Unit 2.0

Dopřejte svým zákazníkům hned dvě přístupové technologie naráz. 2N Access Unit 2.0 jsou kromě čtečky RFID karet vybaveny dotykovou klávesnicí pro vložení PIN kódu nebo Bluetooth čtečkou pro přístup pomocí chytrého telefonu.

Nové kombinované IP přístupové jednotky od 2N umožňují přechod na zabezpečené 13,56MHz karty při současném používání dosavadních 125kHz karet. 2N Access Unit 2.0 jsou koncová zařízení s vlastní pamětí, která mají díky ethernetovému kabelu minimální nároky na kabeláž a lze je vzdáleně konfigurovat a spravovat pomocí služby 2N® Remote Configuration. Shodný design s 2N IP interkomy z nich navíc dělá perfektní zařízení pro každý projekt.

2N® Access Unit 2.0 Bluetooth & RFID

Dopřejte svým klientům pohodlí v podobě identifikace pomocí mobilního telefonu. Stačí, aby si zdarma stáhli aplikaci 2N® Mobile Key a dveře se jim otevřou. Čtecí vzdálenost je nastavitelná, stejně jako režim otevírání (Tap-in-app nebo Touch). Pro všechny ostatní je tu klasická RFID karta.

Zjistěte více na produktové stránce

2N® Access Unit 2.0 Touch Keypad & RFID

Nespornou výhodou této IP přístupové jednotky je možnost dvoufaktorového ověřování. Každý uživatel pro otevření dveří musí zároveň přiložit RFID kartu a zadat PIN kód. Vhodná je proto zejména pro vysoce zabezpečených zón, jakými jsou banky, laboratoře nebo sklady.

Zjistěte více na produktové stránce

2N® Access Unit 2.0 RFID

Přístupová jednotka s RFID se hodí zejména pro projekty kanceláří. Díky multi-frekvenční čtečce lze zároveň používat zastaralé 125kHz a moderní zabezpečené 13,56MHz karty. To umožňuje velmi hladký přechod na moderní způsob kontroly přístupu a minimalizuje jednorázové náklady.

Zjistěte více na produktové stránce