Security licence k 2N® Helios IP Force zdarma!

V době kdy se dennodenně skloňuje bezpečnost a kybernetické hrozby, přicházíme se speciální nabídkou.  V období od 8. listopadu do 31. prosince dostanete ke každému zakoupenému produktu 2N® Helios IP Force security licenci zdarma.

2N® Helios IP Force je mimořádně odolný IP interkom, který obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Umožňuje nejen komunikaci s příchozími, ale i monitoring a kontrolu vstupu např. do školních budov, komerčních a industriálních objektů, budov veřejné správy, letišť či skladovacích prostor. Pro detailní představení 2N® Helios IP Force shlédněte naše produktové video.

Security licence vám umožní přístup k pokročilým funkcím a standardům, které vás ochrání proti hrozbám ze světa IT ale i v běžném životě. Používáním těchto standardů maximalizujete zabezpečení vašeho majetku a dat.

Licence, kterou dostanete do konce roku ke každému produktu 2N® Helios IP Force zdarma, vám zpřístupní následující funkce: 

  • SIPS - šifrovaná SIP signalizace 
  • SRTP - šifrovaný hlas proti odposlechu 
  • 802.1x - podpora protokolu pro zabezpečený přístup do sítě 
  • Tichý alarm - možnost vyvolat tichý alarm v krizových situacích

Security licence obsahuje též funkcionalitu, která zprostředkuje omezení neúspěšných pokusů o přístup. Po určitém počtu neplatných pokusů použití neplatné karty nebo PINu dojde k dočasnému zablokování čtečky (RFID, nebo klávesnice).

Více informací a podmínky akce najdete v přiloženém letáku.

Podívejte se na video, jak vám 2N® Helios IP Force pomůže čelit kybernetickým útokům.