28.08.2018 Kompatibilita

Rozšířená integrace s Genetec Security Center

2N jako certifikovaný technologický partner firmy GenetecTM přináší možnost přímého propojení IP interkomů, přístupových jednotek a SIP audio produktů se třemi stěžejními moduly v rámci GenetecTM Security Center platformy.

Operátor tak může přes jediné intuitivní rozhraní odbavovat veškeré hovory z 2N IP interkomů, nahlížet na jejich kamery a spravovat přístupy daným osobám. Vzájemná provázanost těchto modulů a využití 2N produktů zajistí maximální bezpečnost pro vaši organizaci.

SipeliaTM
Komunikační modul, se kterým jsou 2N zařízení již delší dobu kompatibilní přes SIP protokol. Operátor může na svém počítači přijímat hovory z 2N IP interkomů či SIP audio produktů a dále je přepojovat na jiné operátory či telefony. Zároveň ve svém softwarovém telefonu vidí, kdo stojí u dveří a může mu povolit přístup do budovy.

OmnicastTM
Video monitorovací nástroj určený pro sledování dění ve vaší společnosti ze všech kamer. Kompatibilita mezi 2N IP interkomy a tímto modulem je zajištěna prostřednictvím ONVIF protokolu a RTSP streamování. Zajišťuje okamžitý přehled o tom, kdo stojí u dveří a v případě potřeby může operátor začít nahrávat video, přiblížit si obraz z  kamery či přepínat mezi jednotlivými kamerami tak, aby sledoval pohyb vybrané osoby.

SynergisTM 
IP přístupový systém, do kterého lze přímo připojit 2N IP interkomy a přístupové jednotky vybavené RFID čtečkou, klávesnicí, Bluetooth modulem či čtečkou otisků prstů. Díky němu lze vzdáleně vpustit do budovy zaměstnance, který si zapomněl kartu, či uzamknout vybrané dveře v případě nežádoucího incidentu či poplachu.

Integrace se všemi těmito moduly v rámci GenetecTM Security Center dělá 2N zcela výjimečným na poli IP interkomů a IP přístupových systémů.