10.05.2019 Řešení

Prohlédněte si všechny naše úspěšné projekty

Hledáte řešení svého projektu? Snažíte se přesvědčit klienta o svých kvalitách? Využijte k tomu soupis našich společných úspěšných projektů. Vše je zpracováno jasně, stručně a výstižně.

Nezáleží, zda podnikáte v oblasti zabezpečení rezidenčního trhu, nebo komerční oblasti. Zpracovali jsme pro vás přehledný seznam vybraných projektů. U každého projektu je uvedeno místo instalace, země, použité 2N produkty, ale i integrace se systémy třetích stran. Dočtete se i o partnerech, kteří se s námi na daných projektech podíleli.

Soupis úspěšných projektů se vám může hodit pro představu, jak použít naše produkty. Ať už jde o bezpečnostní interkom 2N® IP Verso, čtečky 2N Access Unit nebo cloudovou službu 2N® Mobile Video. 2N produkty znáte? Výborně. Tak si usnadněte práci a vyhledejte konkrétních řešení pro váš následující projekt. Využijte náš soupis jako vaši výhodu.

Získejte přehled o 2N projektech. Podívejte se, na jakých projektech jsme v minulosti pracovali a využijte naše společné zkušenosti ve váš prospěch.

Chci se podívat