08.11.2019 Firma

Produkty 2N jsou ideální pro rezidenční projekty. Podívejte se na video, co všechno zvládnou

Bytové domy mají z hlediska přístupových systémů mnohá specifika. Jak vyřešit zabezpečení a správu přístupů u hlavních vchodů do domu? A co vstup do společných prostor? Komunikace s recepcí? Nemluvě o designových požadavcích, které v pečlivě navržených, architektonicky vytříbených projektech hrají velkou roli? Na všechny otázky můžeme odpovědět stejně – jsou to produkty od 2N, které se hodí do většiny těchto rezidenčních projektů.. Podívejte se na nové video, které naše komplexní řešení představuje.

2N residential videos

Jako jediní na světě jsme vytvořili kompletní portfolio produktů, které jsou jako stvořené pro bytové domy. Nabízí nejenom jednoduchou instalaci a správu, ale také líbivý design a široké spektrum zařízení pro různé situace.

Efektivní řešení pro vstup

Každá situace žádá vlastní řešení. V portfoliu máme hned 7 různých interkomů. Jednoduše tak zajistíte kontrolu přístupu do budovy a také komunikaci s recepcí.

Bezpečné parkování

Vjezd do garáže zjednoduší mobilní aplikace 2N® Mobile Key. K autorizaci pak stačí mobilní telefon a 2N zařízení s technologií Bluetooth.

Snadná komunikace s návštěvníky

Naše odpovídací jednotky mají špičkový design, který ocenila i porota renomované soutěže Red Dot Design Award. Toto estetické řešení padne do každého interiéru a je zároveň velmi praktické – umožní připojení přes UTP kabel a konfiguraci přes webové rozhraní. Zprovoznění je otázkou několika minut, ovládání je navíc pro uživatele velmi intuitivní.

Integrace se systémy domácí automatizace

Komunikátor 2N® Indoor Touch 2.0 lze integrovat se systémy domácí automatizace. Odpovídací jednotka se tak může stát zároveň ovladačem klimatizace či audio systému.

Jednoduchá správa

Naše cloudová platforma vám nabízí profesionální možnosti správy všech zařízení 2N. Online monitoring, vzdálená správa a možnost vytvořit více rezidenčních systémů najednou či integrovat systémy třetích stran znamenají ušetřený čas, vyšší flexibilitu a jednoduchost správy.

Chytré, bezpečné a inovativní produkty 2N umožňují správu a zabezpečení přístupů do domovů pomocí technologií 21. století. 

Jak se vám líbí naše nové video?

Kontaktujte nás