01.04.2019 Produkty

Přivítejte novou, cenově výhodnou odpovídací jednotku 2N® Indoor Compact

Se stylovou a zároveň cenově dostupnou video odpovídací jednotkou 2N® Indoor Compact navrženou speciálně pro rezidenční trh můžete významně rozšířit svou nabídku odpovídacích jednotek.

2N® Indoor Compact je tou pravou odpovídací jednotkou pro jakýkoli rezidenční projekt. Díky IP technologii je instalace mnohem rychlejší než u běžných 2drátových systémů. Konfigurace a správa jednotky je násobně snazší. Může být prováděna lokálně či vzdáleně přes webové rozhraní jednotky nebo zdarma přes dostupnou službu 2N® Remote Configuration na portálu My2N. Stanovená cena jednotky vám dá navíc do ruky argument, který pomůže v úspěšné nabídce do projektu.

Samotný uživatel pak ocení zejména 4.3“ barevný displej, který mu prozradí, kdo stojí u vchodových dveří i čistý HD zvuk, který zajistí velmi dobrou srozumitelnost hovoru s příchozím. Díky intuitivním tlačítkům pod displejem dokáže dveře z pohodlí domova vzdáleně otevřít každý, bez rozdílu věku. Před případným „nechtěným“ stiskem tlačítek dokáže ochránit důmyslná funkce rodičovského zámku. Na jednotce je možné nastavit i funkci přivolání výtahu.

2N® Indoor Compact bude oficiálně uvolněný v červenci 2019. Již nyní je však možné tvořit předobjednávky.

Zaujal vás 2N® Indoor Compact?

Podívejte se na video s představením