20.10.2017 Produkty

Představujeme komplexní portfolio 2N IP přístupových jednotek

V posledních měsících jsme výrazně rozšířili portfolio 2N IP přístupových jednotek. Ty v kombinaci s 2N Helios IP interkomy a nástrojem pro hromadnou správu, 2N® Access Commander, tvoří kompletní, čistě IP řešení přístupového systému. Přinášíme Vám jejich ucelený přehled a tipy, jak je můžete využít.

Podívejte se na čtyři různé varianty přístupových jednotek z našeho portfolia. Každá z jednotek je nabízena v niklové i černé barvě a nalezne své uplatnění v různých typech instalací. Zároveň je lze i libovolně kombinovat v rámci jedné instalace. 

2N® Access Unit
RFID

Nejrozšířenější formou kontroly vstupu jsou čtečky RFID karet, které v dnešní době chrání téměř každý vchod do budovy či místnosti. Naše RFID přístupová jednotka je nabízena ve dvou variantách – 125kHz a nebo 13.56MHz s podporou NFC.
 

Produktová stránka 

2N® Access Unit
Bluetooth

Bluetooth přístupová jednotka zajistí přístup do objektu pouze s využitím chytrého telefonu a to v různých módech. Např. můžete nechat telefon s nainstalovanou aplikací 2N® Mobile Key v kapse, pouze se dotknete jednotky a dveře se otevřou.
 

Produktová stránka 

2N® Access Unit
Fingerprint Reader

Přístupová jednotka s biometrickou čtečkou zajišťuje přístup do objektu na základě otisku prstu. Použitá optická technologie zaručuje maximální spolehlivost a rychlé vyhodnocení přiloženého otisku. Zároveň dokáže rozpoznat i falešné otisky.

Produktová stránka 

2N® Access Unit
Touch Keypad

Přístupová jednotka s dotykovou klávesnicí na bázi kapacitního snímání doteků s akustickou a světelnou signalizací. Díky automatické kalibraci zabrání detekci nechtěných, falešných doteků. V noci oceníte i podsvícení klávesnice s nastavitelnou intenzitou jasu.

Produktová stránka 

Příklady použití

2N IP přístupové jednotky najdou své uplatnění v administrativních či kancelářských budovách, hotelových resortech, rezidenčních čtvrtích, luxusních vilách, školství či průmyslu. Navíc díky jedinému ethernetovému kabelu, napájení přes PoE a připojení zámku, odchodového tlačítka či dveřního kontaktu přímo do jednotky je jejich instalace naprosto triviální.

Podívejte se na příklady uživatelských scénářů, ve kterých můžete přístupové jednotky 2N® Access Unit nabídnout a použít.