25.07.2019 Události

Potkejte se s námi na GSX v Chicagu

Výstava Global Security Exchange (GSX, 8.-12.9.2019), je jednou z nejvýznamnějších světových událostí v oblasti bezpečnostních technologií. Letos nás najdete na stánku #533, který sdílíme s naší mateřskou společností Axis. Přijďte nás pozdravit a otestujte naše nejnovější řešení kontroly vstupu.

Špičková kvalita, vysoká fyzická odolnost a nejmodernější technologie – to jsou důvody proč 2N produkty patří k nejvyhledávanějším na světě. Naše nejnovější IP přístupové čtečky 2N Access Unit 2.0. jsou toho důkazem. Dokonce kombinují hned dvě přístupové technologie najednou. Kromě RFID karty si tak může zákazník otevřít dveře zadáním PIN kódu, nebo pomocí svého chytrého telefonu přes Bluetooth. Navštivte náš stánek a vyzkoušejte si je i vy!

Víte, že 2N interkomy a přístupové systémy výrazně přispívají k větší bezpečnosti dětí ve školách, zaměstnanců v kancelářských budovách, lidí na úřadech, nás všech v ulicích měst i v našich domovech? Zastavte se na stánku #533 a zjistěte, jak uplatníte 2N řešení právě ve vašem projektu!

Zaregistrujte se zdarma jako návštěvník výstavy zadáním kódu EV505.

Získat vstupenku zdarma