16.07.2018 Kompatibilita

Oficiální prodloužení kompatibility 2N produktů s ústřednami BroadSoft

S radostí vám oznamujeme, že 2N produkty podporující SIP protokol úspěšně prošly náročným certifikačním procesem firmou BroadSoft. Po měsících testování byla oficiálně potvrzena plná interoperabilita s BroadWorks, přední cloudovou pobočkovou ústřednou na trhu telekomunikací.

BroadSoft se svým řešením IP ústředen a VoIP komunikace zaměřuje zejména na poskytovatele telefonních služeb a mobilní operátory, kterým nabízí efektivní přechod z tradičních systémů na mobilní, cloudové řešení s řadou nadstavbových služeb a aplikací.

V rámci komplexního certifikačního procesu byly testovány veškeré možné scénáře, aby byla zaručena bezchybná komunikace mezi těmito dvěma systémy. Mezi základní scénáře patří ověření samotné registrace 2N zařízení k BroadWorks ústředně, navázání a sestavení hovoru, přenos videa v hovoru i ovládání zámku pomocí DTMF volby.

Tyto a mnoho dalších testů dopadlo úspěšně a firma BroadSoft oficiálně potvrdila, že všechny 2N produkty podporující SIP protokol, tj. IP interkomy a SIP audio produkty s FW 2.23.0 jsou zcela kompatibilní, funkční a certifikované s řešením BroadWorks release 22.0.