17.12.2018 Řešení

Odhalte skvělé možnosti integrace s produkty 2N

Někdy může být únavné hledat na stránce produktu možnosti integrace, viďte? Ale víte stejně dobře jako my, že podle této klíčové informace se firmy rozhodují, jestli je daný produkt pro určitou instalaci vhodný či nikoli. Pojďme zjistit, na jakých změnách nyní pracujeme, abychom vám tento proces usnadnili.

V minulosti byl jediným místem věnovaným integraci s našimi produkty seznam globálních lídrů ve sféře IP telefonie, kamerových systémů nebo automatizace domácnosti na stránkách produktů 2N. Návštěvník stránek mohl kliknout na logo zvoleného partnera a získat podrobnější informace. Každý partner měl také své místo na stránce věnované interoperabilitě v naší encyklopedii wiki.2n.cz. Dnes bychom se chtěli posunout dále.

Prozkoumejte naši speciální online sekci „Integrace s produkty 2N“

S cílem změnit věci k lepšímu jsme se rozhodli založit na našich internetových stránkách novou část, věnovanou výhradně integraci s produkty 2N. První verze obsahuje stručný úvod, popisující integraci s kamerovými a přístupovými systémy, aplikacemi pro domácí automatizaci, zabezpečovacími systémy a mnoha dalšími zařízeními. Další stránka obsahuje seznam nejvýznamnějších partnerů a nabízí možnost prozkoumat další otestované integrace. Můžete rovněž ihned získat rámcový přehled výhod partnerství se společností 2N.

Proces je možné završit třemi různými způsoby. Můžete nás kontaktovat, pokud se rozhodnete uskutečnit integraci s produkty 2N, nebo vytvořit návrh na integraci. Na závěr bychom vám rádi předvedli, jak zákazníci společnosti 2N využívají integraci s prostředky pro domácí automatizaci nebo podobnými systémy.

Věříme, že stránka věnovaná integraci vyjadřuje, jak důležití jsou pro nás naši aktuální technologičtí partneři. A příští rok přijde spousta dalších novinek. Určitě vás budeme informovat. Neváhejte a podívejte se sami.

Seznamte se s novou online sekcí věnovanou výhradně integraci s produkty 2N. 

Více o integracích s 2N