23.07.2018 Software

Objevte vylepšení, která vám přináší nový firmware 3.4 pro 2N® Indoor Touch

Právě jsme uvolnili novou verzi firmware 3.4 pro odpovídací jednotky 2N® Indoor Touch. Od této verze mohou instalátoři či integrátoři nastavit celou jednotku vzdáleně přes webové rozhraní a zaměřili jsme se i na rozšíření zabezpečení jednotky.

Vzdálená konfigurace jednotky přes webové rozhraní
Veškeré parametry a funkce, které odpovídací jednotka 2N® Indoor Touch nabízí, lze nyní nastavit vzdáleně přes webové rozhraní. Např. pokud bude uživatel chtít změnit nastavení síťových parametrů, hlasitost vyzváněcích tónů, upravit nastavení v aplikaci 2N® IP Mobile pro volání přes My2N či v lokální síti, tak všechny tyto změny nyní může zodpovědný instalátor provést vzdáleně. Není již závislý na přítomnosti uživatele v jeho bytě a zároveň ušetří veškeré náklady spojené s cestováním na místo instalace.

Vzdálená správa a řešení problémů
Vzdáleně lze provést i upgrade jednotky a aplikace 2N® IP Mobile na nejnovější verzi firmware. To ocení zejména integrátoři, kteří mají na starosti desítky, možná i stovky těchto jednotek a nyní je mohou všechny spravovat vzdáleně z jednoho místa. Přibyla i možnost stáhnout si přes webové rozhraní veškeré logy z jednotky spolu se záznamy síťové komunikace (Wireshark trace),  což pomůže flexibilněji řešit případné potíže.

Zvýšení zabezpečení jednotky
S rostoucími nároky na zabezpečení produktu a obecně bezpečnost proti hackerům, musí administrátor po prvním přihlášení do webového rozhraní jednotky změnit výchozí heslo na nové, silnější. Zároveň jsme rozšířili možnost zabezpečit sekci „Nastavení“ v jednotce o číselný PIN kód.

Podpora nového audio kodeku G.729
Rozšířili jsme podporu audio kodeků v jednotce a k současným G.711 a G.722 jsme přidali i G.729. Tento kodek ocení zejména mobilní operátoři, jelikož díky němu mohou jednoduše propojit 2N odpovídací jednotky se svým systémem IP Centrex – virtuální pobočková ústředna pro firemní účely.

Zaujaly vás nové funkce?

Navštivte naši sekci Firmware, kde najdete souhrnné release notes i samotný firmware ke stažení.

Přejít do sekce Firmware